Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
PYTANIA - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla średniozaawansowanych i zaawansowanych (/dzial-trening-dla-%C5%9Bredniozaawansowanych-i-zaawansowanych)
+--- Wątek: PYTANIA (/watek-pytania)



PYTANIA - konik20 - 26-02-2012 22:31

Witam ćwicze na siłowni z przerwami 4-5 lat złamałem rękę w przedramieniu nie mogłem ćwiczyć przez 9 tygodni jaki plan polecasz. Teraz przez tydzień będę ćwiczył na hantli 5kg biceps triceps i bark chora ręką ale jaki plan później żeby szybko wrócić do wyników siłowych z przed złamania?

Czy przy bieganiu codziennie 35minut przed/ po siłowni moze spowolnic budowanie siły?


RE: PYTANIA - Lax - 26-02-2012 22:36

Bieganie spowoduję zmniejszenie nabierania masy co będzie oddziaływać na przyrost siły Uśmiech


RE: PYTANIA - konik20 - 26-02-2012 22:40

Masę mam dobra 90 kg tluszczu troche na brzuszku jest ale nie jest źle niech ktoś się jeszcze wypowie na wczesniejsze pytanie też


RE: PYTANIA - Purina - 26-02-2012 22:41

Eee no, niektórzy walczą 20 minutowym interwałem i im to nie przeszkadza. 10 minut przed siłowym i 10 minut po. Spala się cukry, więc dobra sprawa, jak ktoś ma wysokowęglowodanową dietę, a na masie ma, więc... Uśmiech


RE: PYTANIA - konik20 - 26-02-2012 22:44

ok dzieki teraz czekam na speca od dzialu niech powie co mysli i trening jakis poleci