Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Sztuki Walki (/dzial-sztuki-walki)
+--- Dział: Sporty uderzeniowe (/dzial-sporty-uderzeniowe)
+--- Wątek: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! (/watek-sosnowski-dajcie-mi-adamka)

Strony: 1 2


Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - Dziadek - 15-09-2011 22:41

Co myślicie o nagłośnionej ostatnio propozycji walki Sosnowski vs. Adamek ? Albert wierzy w swoje zwycięstwo jeżeli doszłoby do tej walki Duży uśmiech Osobiscie uważam, że dostałby łomot... ! jak wiemy oboje walczyli z Witalijem Kliczko i oboje z nim przegrali... co sądzicie o takim pojedynku! ?


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - Marian - 16-09-2011 09:56

Wydaje mi się, że Tomek nie skorzysta z tej propozycji, ale chętnie bym taką walkę zobaczył.


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - X-Share - 05-10-2011 20:21

ale Sosnowski lepiej się prezentował niż Adamek Oczko


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - Mariusz - 11-10-2011 21:35

Adamek by na pewno wygral Adamek ma klase w tym co robi Język


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - Dziadek - 14-10-2011 11:37

Sosnowski się lepiej zaprezentował, musieliśmy inne walki oglądać...


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - X-Share - 14-10-2011 16:14

według mnie Albert jest nie doceniany.. ,bo siły mu nie brakuje, umiejętności też jako takie posiada Język na pewno lepszy niż Najman Duży uśmiech


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - Magelan - 14-10-2011 18:13

Hehe, tak to zawsze jest, każdy jest chojrak jak widzi drugiego jak dostaje baty i patrzy na niego przez pryzmat jego słabości, prosze bardzo niech startuje do Adamka, baty murowane.

Jeżeli będzie oficjalne wyzwanie to Adamek je przyjmie, wygrana walka jest mu teraz potrzebna, nie dla prestiżu lecz dla własnego animuszu, tzn. tak mi się wydaje że przyjmie, bo przecież wróżka to nie ja Duży uśmiech


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - JacoPL - 23-11-2011 15:21

Też bym oglądnął tom walkę


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - Joker1992 - 03-01-2012 17:06

Sosna zostałby ostro wypunktowany, moze 1-2 rundy urwałby adamkowi ale nie więcej. Wydaje mi się że to koniec kariery alberta szkoda bo bardzo w niego wierzyłem. Ostatnia walka z kolesiem który ma ujemny bilans walk i nawet nie potrafie sobie przypomnieć jego nazwiska zakończyła się remisem.
Wysoka wygrana Adamka na punkty taki mój typ. Zreszta lepszy sosna od burgerów i madalonów


RE: Sosnowski: Dajcie mi Adamka ! - Vegeta - 03-01-2012 17:21

Mnie się wydaje że walka była by wyrównana