Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Dziennik papcia Gramma - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Dziennik papcia Gramma (/watek-dziennik-papcia-gramma)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik papcia Gramma - Grammatikk - 05-05-2012 21:20

I kilka słów co do sprzętu posiadanego w domu:
ławka płaska
stojaki z regulacją do 180cm
gryf prosty 180cm
gryf łamany 120cm
4 gryfy od hantli
obciążenie:
4x10kg
6x5kg
4x2.3kg
8x1.25kg
4x1kg

jak będzie mało to się jeszcze zakupi 2x10 za którąś tam wypłatę i szluz.

Zawsze preferowałem wolne ciężary i ćwiczenia podstawowe więc maszyn nie używam ani wyciągów.

Żal mi serce ściska jak szeregi zaczynających cipek na siłowni wskakuje na maszynki bojąc się normalnej sztangi i hantli i wyciskań robiąc sobie krzywdę i bawiąc sie na wyciągach myśląc że to im wyrobi technikę i czucie ciężaru i równowagi....
Fotki będą wtedy jak będzie coś do pokazania, narazie nie ma więc nie zamierzam się ośmieszać publicznie Oczko
Wkleję jedynie bicepsa z okresu gdzie dopiero zaczynałem na nowo (bodajże początek stycznia)

Marna jakość ale nie mam czym zrobić w lepszej jakości niestety. Dodam tylko że nie stawiam teraz na definicje i raczej nie prędko postawię, pocięcie nie jest moim priorytetem nigdy nie było i nigdy nie będzie. Gdy będzie 50cm w obwodzie ramienia jak i analogicznie w innych obwodach sukcesywnie więcej wtedy się nad tym pomyśli.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7837254ec6dfe8c.html


RE: Dziennik papcia Gramma - magicmeal - 05-05-2012 21:55

Biceps imponujący. Czekamy jeszcze na plecy,klatke,nogi. Napewno się nie ośmieszysz bo na forum jest dużo mniejszych chłopców od cb. Np ja oraz paru innych


RE: Dziennik papcia Gramma - Grammatikk - 05-05-2012 22:05

Imponujący? Raczej żenujący, był kiedyś większy tyle mogę dodać Uśmiech stopniowo będzie wszystko.

Dodam jeszcze wypiskę diety z dnia jutrzejszego jako że nie będę miał w ogóle czasu zasiąść przed komputerem.

1. Jajecznica z 4 jajek (dużych około 80 gram jedno) + 150 gram pieczywa + 5 ml oliwy z oliwek + herbata bez cukru + 1 tabs multipacka + 1 tabs cynku
2/3/4 bardzo smaczne kanapki w skład których wchodzą:
+/- 200 gram mięsa oczywiście pieczonego bez tłuszczu + 100 gram pieczywa + 5ml oliwy z oliwek + po około 100 gram zielonego ogórasa i sałata co by i zielone w tym było Oczko
5. WPC80 około 45 gram z woda naturalnie i łyżeczką kakao rozpuszczalnego co by smak Ostrowii nie sprawił że zwrócę całość.
6. Na noc tradycja 250gram twarogu + oliwa z oliwek + 1 tabs multipacka + 1 tabs magnezu i cynku

nuda i brak rewelacji ale ja diety dopiętej na ostatni guzik nie mam i nie planuję (wszak nie jestem kulturystą)

Zastanawiam się nad zakupem jakiejś krety z tym że nie w pojedynczej formie co wy na to? Może polecicie coś prostego i nie rujnującego kieszeni?


RE: Dziennik papcia Gramma - Botage - 06-05-2012 12:03

Fajny dziennik, chętnie będę zaglądać. Powodzenia w osiąganiu celów Oczko


RE: Dziennik papcia Gramma - kodzak0 - 06-05-2012 14:06

Papciu to dobry chlop Oczko swoje pojecie juz ma, a przedewszytkim zaangazowanie w to co robi Oczko swiadczy o tym np dobra relacja Duży uśmiech

Papicu nie ma lipy Duży uśmiech


RE: Dziennik papcia Gramma - Grammatikk - 06-05-2012 20:58

Nie ma LIPY ! Szczerbol


RE: Dziennik papcia Gramma - Mr. Body - 06-05-2012 22:59

hehe widzę że się znacie, jak forum powstanie na nogi to i aktywność będzie póki co jest w stanie uśpienia i nie zapowiada się na powrót


RE: Dziennik papcia Gramma - Grammatikk - 06-05-2012 23:02

Znamy się od dawna jak jeszcze istniało od lat zamknięte forum Mojakulturystyka.pl a potem forum Strong4u. Na tym 1-szym się poznaliśmy a z drugiego ewakuowaliśmy a szkoda bo miałem tam 1.5koła tematów naskrobanych Uśmiech

Stare dobre czasy Szczerbol


RE: Dziennik papcia Gramma - kodzak0 - 07-05-2012 21:41

Mr. oj znamy sie z tym gamoniem hehe Duży uśmiech jeszcze pare osob blo ale sie wylamali i kontakt sie urwal a szkoda ;/ bo mielismy ekipke fajna Oczko


cos nie ma dzis wpisu papcia JęzykP


RE: Dziennik papcia Gramma - Grammatikk - 07-05-2012 21:51

No dzis tylko dieta nie ma co pisać, jutro chyba połowa będzie z prochu bo ostatnio nie mam apetytu...