Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Sprzedam TREC ISOLATE 100, AMINOSTAR BCAA POWDER, OLIMP GLUCOSAMINE 1000 - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: O wszystkim (/dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: Giełda (/dzial-gie%C5%82da)
+--- Wątek: Sprzedam TREC ISOLATE 100, AMINOSTAR BCAA POWDER, OLIMP GLUCOSAMINE 1000 (/watek-sprzedam-trec-isolate-100-aminostar-bcaa-powder-olimp-glucosamine-1000)



TREC ISOLATE 100, AMINOSTAR BCAA POWDER, OLIMP GLUCOSAMINE 1000 - Purina - 16-05-2012 10:56

Witam,
kolejna porcja asortymentu do sprzedania. Jakby ktoś był zainteresowany, mogę wystawić również na allegro Uśmiech
Tym razem pod młotek idą suple, których sama już jeść nie będę, a domownicy nie 'bawią się' w takie rzeczy i nie jest im to do niczego potrzebne.

1. TREC ISOLATE 100 'Pear Power' - ok. pół puszki, czyli jakieś 950g, termin ważności do marca 2013, otwarte całkiem niedawno. Cena: 89zł + ewentualne koszty wysyłki.

2. AMINOSTAR BCAA POWDER 'Orange' - również ok. pół puszki, czyli jakieś 170g, termin ważności do 19.01.2013, również otwarte niedawno. Cena: 17zł + ewentualne koszty wysyłki.

3. OLIMP GOLD GLUCOSAMINE 1000 - zostało mi 175 kapsułek (okazuje się, że na któryś składnik jestem uczulona i pudełko sobie leżało zapomniane.). Termin ważności jest dość krótki, bo do 18.07.2012, więc chcę za to mało. Cena: 13zł + ewentualne koszty wysyłki.

Więcej info tu, lub na PW.
Zdjęcia w załączniku (po jednym, bo więcej się nie zmieściło, ale mam po kilka, nawet z wagą, więc, jak coś, to piszcie) Uśmiech