Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Proszę o pomoc - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: O wszystkim (/dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: Przedstaw się (/dzial-przedstaw-si%C4%99)
+--- Wątek: Proszę o pomoc (/watek-prosz%C4%99-o-pomoc)

Strony: 1 2


RE: Proszę o pomoc - 404c8 - 15-08-2012 21:51

Nie widzę węglowodanów. Poczytaj o dietach i ułóż coś pod siebie z wyliczeniami. W liczeniu białka tłuszczu, węgli pomogą Ci tabele kaloryczne. Po diecie powyżej schudniesz szybko ale na 100% będzie efekt jojo i wszystko pójdzie na marne.W odchudzaniu dieta odgrywa ważniejszą rolę od ćwiczeń, przyłóż się do niej. Dodaj do diety ryby, kure, ryz brązowy, kasze gryczaną, zielone warzywa i jak poczytasz to będziesz wiedziała co jeszcze wg uznania Uśmiech


RE: Proszę o pomoc - Paulina S - 15-08-2012 22:00

To fakt idę na łatwiznę, masz rację trzeba się bardziej do tego przyłożyć, dzięki za wskazówki Uśmiech


RE: Proszę o pomoc - 404c8 - 15-08-2012 22:08

No i pamiętaj że tłuszcze w wysokich temperaturach tracą swoje zdrowe właściwości. Najlepiej zamien smazenie na gotowanie.


RE: Proszę o pomoc - Paulina S - 17-08-2012 14:55

Wielkie dzięki, przez weekend sobie wszystko poczytam i ułożę tak by było dobrze. To do diety, ale ciągle mnie nurtuje pytanie odnośnie treningu.
Nie chcę się nastawiać, że będę codziennie chodzić na siłownię. Powiedzmy że minimum 3 razy w tygodniu (to przynajmniej jest realne). Chcę robić obieg na mięśnie i ukształtowanie sylwetki i interwał na spalanie. Ciągle nie wiem czy mogę te dwa treningi ze sobą łączyć??? Poradźcie Uśmiech


RE: Proszę o pomoc - 404c8 - 17-08-2012 17:44

3x w tyg siłownia na początek wystarczy. Możesz spróbować FBW, w którym będziesz ćwiczyła całe ciało na 1 sesji i zaraz po tym treningu daj aero, marsz, rower albo interwał.Najlepiej przeplatać na zmianę. Efekty będziesz miała jeśli dieta będzie ok.


RE: Proszę o pomoc - Paulina S - 17-08-2012 18:45

Przeplatać na zmianę czyli jedna seria obiegu i jeden interwał, potem znowu obieg i interwał?


RE: Proszę o pomoc - Bartek16 - 17-08-2012 19:34

Wtrącając się w temat tutaj masz stronkę która pomorze ci w kwestii jadłospisu : http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie


RE: Proszę o pomoc - 404c8 - 18-08-2012 10:48

Po treningu albo aero albo interwał.