Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Fitness Authority NAPALM - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Opinie i zdjęcia suplementów (/dzial-opinie-i-zdj%C4%99cia-suplement%C3%B3w)
+--- Wątek: Fitness Authority NAPALM (/watek-fitness-authority-napalm)



FITNESS AUTHORITY Xtreme Napalm? Igniter Shot - maniak7000 - 01-03-2012 21:18

[Obrazek: 1760_0.jpg]
Xtreme Napalm? Igniter Shot

? Niesamowita pompa mięśniowa
? Potężny strzał energii, zamknięty w małej butelce
? Polepszona koncentracja
? Intensywny wysiłek fizyczny

Motywacja pełni kluczową rolę w osiągnięciach sportowych i kulturystycznych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego. Dlatego właśnie została zaprojektowana seria Xtreme Napalm?. Suplement diety Xtreme Napalm? w płynie to preparat dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga również zwiększonej motywacji i koncentracji. Składniki produktu wspomagają organizm w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Zwiększają wytrzymałość, maksymalizują zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji. Dodatkowo arginina w szybko przyswajalnej postaci powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, lepsze ukrwienie i pozwala dostarczyć więcej składników odżywczych do mięśni, aby mogły skuteczniej rosnąć. Potężne składniki aktywne, które wzajemnie nasilają swoje działanie zostały zamknięte w łatwiej do połknięcia płynnej formie

Zalety płynnej postaci preparatu:

Szybkość wchłaniania kompozycji składników preparatu jest wyraźnie większa niż w przypadku tabletek czy kapsułek. Oznacza to wyraźnie szybsze działanie . Warto zwrócić uwagę również na również wyjątkowy lemonowy smak. W połączeniu z wygodnym, małym opakowaniem, które mieści się nawet w kieszeni, sprawia to, że używanie preparatu to czysta przyjemność i komfort.

źródło: http://www.fitnessauthority-sklep.pl


Fitness Authority NAPALM - Bartek16 - 17-09-2012 20:31

[Obrazek: scaled.php?server=411&filename=w...es=landing]

1. Pobudzenie:8/10

Bardzo szybki i efektywny przypływ energii. Już po 15-20 min czułem mrowienie na większości ciała. Na treningu zdał bardzo dobrze swój egzamin. Ogólnie w pełni zadziałał na mnie po upływie 30-35 min.

2. Pompa: 8/10

Spodziewałem się ciut lepszych efektów, ale nie było źle żeby narzekać.

3. Skupienie: 7/10

Szczerze powiedziawszy lepiej odczuwałem tą kwestię po konkurencyjnym produkcie S.A.W, ale może to wina rozkładu dnia ....


4. Smak / rozpuszczalność: 5/10

Rozpuszczalności niestety nie mogę ocenić, ale jeśli chodzi o smak to nie jest on najlepszy. Przede wszystkim zbyt czuć chemiczny, kwaśny smak.
(passionfruit)

OCENA OGÓLNA: 7/10.

Daje naciągane 7/10 ze względu na smak i skupienie podczas treningu.

Jak będzie chwilka czasu to edytuje i napisze bardziej dokładnie wszystko.