Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Propozycja Działu''News'' - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: O wszystkim (/dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: Propozycje i sugestie (/dzial-propozycje-i-sugestie)
+--- Wątek: Propozycja Działu''News'' (/watek-propozycja-dzia%C5%82u-news)



Propozycja Działu''News'' - Krzyku - 18-09-2012 22:15

Ahoj sportowcy! piszę z nową propozycją Uśmiech

A więc,co wy na to by dodać poddział a nawet dział ''Artykuły''? oczywiście w nim będą znajdowały się newsy z całego świata kulturystycznego-po co odwiedzać serwisy sportowe skoro tutaj by było na miejscu,Początkowo kulturystyka a potem-kto wie newsy z całego świata sportowego Uśmiech

Za dodawanie artykułów była by odpowiedzialna jedna grupa pod nazwą''Redaktorzy'' jej użytkownicy by umieszczali po kilka newsów dziennie.(nie odrazu 15 Język )(a początkowo 3-4 liczba umówiona pomiędzy Redaktorem a Administratorem)

Na ten temat dyskutowałem już z Marianem i czekam na rozważenie propozycji z jego strony a ja tymczasem zapraszam do wypowiadania się,komentowania i oceniania :-)


Pozdrawiam-wasz przyjaciel Uśmiech

Z poważaniem.Jakub


RE: Propozycja Działu''News'' - maniak7000 - 19-09-2012 12:29

pomysł dobry, pytanie czy "załapie"


RE: Propozycja Działu''News'' - pepe - 19-09-2012 13:37

Z tymi rangami to nie przesadzajmy, to nie forum o wielu tematykach, a forum kulturystyczne.
Podstawowe rangi, moderator, administrator.


RE: Propozycja Działu''News'' - Krzyku - 19-09-2012 15:41

pepe-jeżeli admin lub mod będzie zajmował sie samym uzupełnianiem newsów to ludzie będsuę gubić kto od czego jest :-) to była tylko moja wstępna propozycja


RE: Propozycja Działu''News'' - pepe - 19-09-2012 23:22

Nie tędy droga, nikt na to nie zwraca uwagi jeżeli chodzi o rangi kto zamieszcza dany artykuł. Czy mod czy administrator, każdy z nich może się zajmować daną tematyką, tak samo jak użytkownicy.


RE: Propozycja Działu''News'' - Krzyku - 20-09-2012 09:35

Dobrze,rozumiem to była moja mini propozycja dołączona do propozycji ''Dział News''-skoro tobie się nie podoba ten pomysł-luz UśmiechUśmiech rozumiem Duży uśmiech zobaczymy-mi się to podoba albowiem dajmy szansę innym-niech sie wypowiedzą,ja tylko napisałem propozycję a wcale nie trzeba jej wtłaczać w życie to już nie ode mnie zależne.

Pozdrawiam :-) Krzyku


RE: Propozycja Działu''News'' - pepe - 20-09-2012 10:02

Ale my o tym wiemy, po prostu lubimy się dobrze wysławiać, podawać argumenty niż pisać bezsensowne "NIE"


RE: Propozycja Działu''News'' - Krzyku - 20-09-2012 16:43

Dobrze pepe,świetnie :-) dzięki Uśmiech to teraz kwestia samego działu Uśmiech


RE: Propozycja Działu''News'' - pepe - 20-09-2012 18:54

Nie widzę problemu by tutaj otworzyć poddział http://muscle-centre.pl/dzial-aleja-s%C5%82aw


RE: Propozycja Działu''News'' - Krzyku - 20-09-2012 19:07

SuperUśmiech to teraz uzgodnić to trzeba z Marianem Uśmiech