Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
SCITEC Estro Block - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Opinie i zdjęcia suplementów (/dzial-opinie-i-zdj%C4%99cia-suplement%C3%B3w)
+--- Wątek: SCITEC Estro Block (/watek-scitec-estro-block)



SCITEC Estro Block - michał.k - 20-09-2012 11:18

[Obrazek: 37ddcc6dd3289731med.jpg]

Estro Block - najmocniejszy bloker estrogenu na rynku optymalizujący poziom hormonów. Przemyślana, kompletna formuła zawierające naturalne składniki w skutecznych dawkach.



naturalnie optymalizuje poziom estrogenów i testosteronu
korzystnie wpływa na leczenie prostaty i dróg moczowych
poprawia libido
wzmocniony chelatowanym cynkiem
zawiera chryzynę- najsilniejszy antyestrogen

Scitec Estro Block zawiera trzy skuteczne, potwierdzone kliniczne, substancje obnizające poziom estrogenów w organiźmie i naturalnie podnoszące testosteron. Saw Palmetto jest ekstraktem z owocu palmy sabałowej i jest najpopularniejszym ziołem dla zdrowia mężczyzn. Zawiera flawonoidy, które wspierają leczenie prostaty i dróg moczowych. Saw Palmetto jest afrodyzjakiem, poprawia kondycję seksualną oraz podnosi libido. Przeciwdziała prostacie, pomaga utrzymać na odpowiednim poziomie balans estrogenowo-testosteronowy.

Kolejnym składnikiem Estro Block jest chryzyna. To naturalnie występujacy flawonid, hamuje aktywnośc aromatazy, gdyż jest jej inhibitorem. Chryzyna zapobiega nadmiernej konwersji testosteronu do niepożadanych hormonów jak estrogen czy hihydrosteron (DHT), w związku z czym zwiększa stężenie testosteronu nie pozwalając uniknąć skutków ubocznych.

Intensywny trening, nieprawidłowe odżywianie i czynniki środowiskowe mogą zwiększać ryzyko niedoboru kluczowych witamin i minerałów w tym także cynku, a to wpływa na zbyt niski poziom hormonów. Formuła Scitec Estro Block wzmocniona organiczną formą cynku pomaga optymalizować poziom hormonów anabolicznych poprawiając przy tym wydolnośc, regenerację i jakość snu.

Zapraszamy do sklepu: http://www.bodyworld.pl/produkt/scitec-estro-block-60-kap-


RE: SCITEC Estro Block - Piter16 - 20-09-2012 22:25

Według mnie najlepszy naturalny antyestrogen jaki miałem, ładnie woda schodzi. Duży plusik dla tego produktu !