Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Gainerek - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Suplementy i odżywki (/dzial-suplementy-i-od%C5%BCywki)
+--- Wątek: Gainerek (/watek-gainerek)

Strony: 1 2 3 4


Gainerek - 404c8 - 28-10-2011 23:15

Podajcie nazwę jakiegoś dobrego gainera. Najlepiej z tych, które już próbowaliście.Pisząc dobry mam na myśli m.in. skład Uśmiech Rezygnuję z Mass Activatora po ostatnich wiadomościach o protein econo Duży uśmiech
Gdzieś czytałem też, że najlepszy gainer to białko + zmielone płatki owsiane. Co tym sądzicie?


RE: Gainerek - pepe - 29-10-2011 09:46

Białko już swoją drogą, jeżeli chodzi o gainery to dla hardgainerowców polecam Maxx XXL, aczkolwiek jedyny gainer który mi podpasował to Mutant Mass. Wiele osób go poleca, ja także, wart swojej ceny.


RE: Gainerek - Marian - 29-10-2011 10:09

Dobrze słyszałeś Oczko Białko i płatki owsiane to najlepszy gainer. Sam możesz sobie dobierać proporcje białka i węglowodanów. Ponadto masz pewność, że węglowodany są dobrej jakości.Jeśli chcesz kupić jednak gotowego gainera to polecam któryś z tych (kolejność od najlepszego według mnie)

1.MHP Up Your Mass.
2.Optimum Pro Complex Gainer.
3. Mutant Mass.
4.Mass Fusion.

Nie są to tanie produkty, ale jak masz dietę i będziesz stosował sporadycznie to wystarczy na długo.


RE: Gainerek - pepe - 29-10-2011 10:39

Jeżeli masz dietę, to żaden gainer ci nie potrzebny, musisz sam stwierdzić jakie masz zapotrzebowanie b/w/t, jeżeli masz kiepską dietę, to z wyżej wymienionych możesz sobie dokupić nr.1 bądź 3.


RE: Gainerek - 404c8 - 29-10-2011 12:08

Skoro białko + płatki to najlepszy gainer to chyba zainwestuję w niego Uśmiech Najekonomiczniej wyjdzie mi to. Dietę mam ale w diecie jeden posiłek mam właśnie jako gainer. Dzięki za pomoc.


RE: Gainerek - pepe - 29-10-2011 12:28

Najlepszy to na pewno nie jest, ale zawsze coś.


RE: Gainerek - 404c8 - 29-10-2011 12:42

No płatki mają wysoki IG. Gdybym zastąpił je czymś z niższym IG, albo zrobił mix białko+płatki+coś z małym IG.Co o tym sądzicie?


RE: Gainerek - pepe - 29-10-2011 12:46

Dorzuć suszone owoce, rodzynki itd.


RE: Gainerek - Remik - 29-10-2011 14:02

jesteś profesjonalistą że patrzysz na wskaźnik IG?

wyluzuj troche


RE: Gainerek - pepe - 29-10-2011 14:38

Dodatkowo niskim IG może być nawet baton twix dajmy na to, także po części remik ma racje.