Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Winstrol solo tabs - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Doping (/dzial-doping)
+--- Wątek: Winstrol solo tabs (/watek-winstrol-solo-tabs)

Strony: 1 2 3 4


Winstrol solo tabs - hoffhav - 05-01-2012 14:13

Czy to dobry pomysł, ktoś mi tak doradzał.. to będzie pierwszy cykl, chciałbym się trochę odtłuszczyć, 192cm wzrostu i 96kg wagi, dużo osób chwali a dużo mówi, że nie warto, także pytam o opinie.. z góry dzięki ;]


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 14:20

http://muscle-centre.pl/watek-zanim-zadasz-pytanie-ankieta-dzia%C5%82u


RE: Winstrol solo tabs - hoffhav - 05-01-2012 14:28

1. Wiek: 24
2. Waga/wzrost: 96/192
3. Stosowane wczesniej środki: brak
4. Długość przerwy od poprzedniego cyklu: -
5. Wymiary
Obwod ramienia:40
Obwod klatki:-
Obwod uda:-
Obwod talii:-
6. Cel: siła/rzeźba
7. Stan zdrowia: bdb
8. Dieta(rozklad b/t/w): w tej chwili brak


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 14:31

Bez diety to nie jest najlepszy pomysł brać się za saa.
Stano solo w celach zwiększenia siły tez nie jest wskazany, gdyż bardzo łatwo o kontuzję przy dużych ciężarach.


RE: Winstrol solo tabs - hoffhav - 05-01-2012 15:02

Za dietę miałbym zamiar zabrać się jakbym się już zdecydował, bo na razie nie jestem tego pewny, czytałem, że stawy dość mocno wysusza, ale przy profilaktyce typu kolagen i jeszcze jakiś suplement, odpowiednim stopniowym zwiększaniu ciężarów?


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 15:06

Witamina C 1g dziennie, flexit drink (wychodzi najlepiej moim zdaniem, biorąc pod uwagę cenę i skuteczność).

Dieta tylko na cyklu to błąd, dieta jest równie ważna jak trening - jest podstawą.


RE: Winstrol solo tabs - hoffhav - 05-01-2012 15:15

Rozumiem, ale przy dopięciu profilaktyki i diety efekty będą godne zainwestowanych pieniędzy i włożonej pracy? ;d


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 15:18

Winstrol ogólnie poprawia jakość mięśnia, zauważa się to najlepiej przy niskim bf. Palenie fatu na winstrolu to tylko sprawa diety, aerobów, treningu - żaden środek sam tego za Ciebie nie zrobi, to ma tylko pomóc.

Jak zamierzasz to dawkowac?

P.S Nie radzę schodzić poniżej 8-10 powt.


RE: Winstrol solo tabs - hoffhav - 05-01-2012 15:20

Jasna sprawa, miałem zamiar 5x w tygodniu ćwiczyć, 3x siłowo na splicie i 2x aeroby, jeśli chodzi o dawkowanie, to też miałem wrócić po pomoc jak już bym zakupił prowiant ;d


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 15:25

Aeroby najlepiej naczczo, zaraz po przebudzeniu. Wydaje mi się ze jak chcesz redukować to tych aerobów przydałoby się nieco więcej.

Jeśli juz chcesz sie bawic to:

1-6 30mg ed (dawka dzielona)

Na profilaktyke wrzuc: heparagen/liv52/sylimarol, witamina C, flexit drink, hepatil (po cyklu), czosnek na noc, do diety można dorzucić siemię lniane (wiadomo tabletka nie idzie tylko przez żołądek, więc trzeba troszkę pomóc naszym bebechom), omega 3, witamina E