Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Aktualności Muscle-Centre.pl (/dzial-aktualno%C5%9Bci-muscle-centre-pl)
+--- Wątek: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze (/watek-polecaj-muscle-centre-pl-i-zdobywaj-nagrody-konkurs-pytania-komentarze)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - maniak7000 - 05-02-2012 16:39

dokladnie Uśmiech. bracie polalbym Ci Język ale za daleko ... kwestia tego czy te 2gie IP bedzie sprawdzane Uśmiech

pewnie tak, sorry za zamieszanie bo chyba to moja wina ^^


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - BrotheR - 05-02-2012 16:40

żadne zamieszanie, raczej interpretowanie regulaminu, wszystko na temat konkursu przecież,
żaden spam Uśmiech


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - Vegeta - 05-02-2012 19:11

Nie no spokojnie po ten jest ten temat aby tu pisać a teraz przed końcem konkursu to już każdy jest ciekawy więc nie krępujcie się i pytajcie a co do sprawdzenia kto ma fikcyjnych zaproszonych to to na pewno nie przejdzie mamy wszystko pod kontroloą


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - łapa50cm. - 05-02-2012 19:30

i tak zgarne nagrode ale pociesze was Uśmiech , dołącze ją do nastepnego konkursu Uśmiech


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - Gucix96 - 06-02-2012 19:10

Duży uśmiech To wkońcu jak bo widzę ze zasady się zmieniają w trakcie, konkurs jest na najwięcej zaproszonych, czy dla zaproszonych aktywnych kont? ;D, w regulaminie tego nie ma.


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - Marian - 06-02-2012 19:12

Regulamin jest taki sam od początku konkursu.

Cytat:3.Nagrody otrzyma 6 użytkowników z największą liczbą poleconych użytkowników.(adnotacja do pkt.3 w pkt.4).
4.Na zajęte miejsce wpływa dodatkowo aktywność poleconych użytkowników. Osoby z aktywnymi użytkownikami będą miały pierwszeństwo w kwalifikacji końcowej.



RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - Gucix96 - 06-02-2012 19:43

No ja to rozumie w taki sposób mamy remis ja 30 i kolega 30 u mnie jest 2 aktywnych, a u kolegi 3 i kolega wygrywa.

Bo ktoś powyzej podał przykład np ja mam 15 poleconych 2 aktywnych, kolega ma 5 poleconych i 4 aktywnych i kolega wygrywa czy ja?


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - BrotheR - 06-02-2012 19:46

też bym chciał żeby to było sprecyzowane Uśmiech


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - maniak7000 - 06-02-2012 19:46

kwestia jak oceni sie aktywnych .. takie zabawy zostawiam juz czerwonym ^^

IMO jednak jakis wplyw ilosc poleconych bedzie mialo .. ale jakie to zostawmy administracji.

regulamin sie nie zmienial od poczatku konkursu


RE: Polecaj Muscle-Centre.pl i zdobywaj nagrody - Konkurs pytania,komentarze - Gucix96 - 06-02-2012 19:58

Ja czekam na wypowiedz Administratora na ten temat, jestem bardzo ciekawy . .