Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO (/watek-w-d%C4%85%C5%BCeniu-do-indywidualnej-doskona%C5%82o%C5%9Bci-dt-by-zielsko)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - Purina - 15-03-2012 23:08

Ja znam odpowiedź: lenistwo Język


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - Zielsko - 16-03-2012 15:53

Ta. Zapewne ;]


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - robo815 - 16-03-2012 16:45

(15-03-2012 23:08)Purina napisał(a):  Ja znam odpowiedź: lenistwo Język

W pełni popieram Szczęśliwy


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - Zielsko - 19-03-2012 19:06

Trochę się czepiacie że nie wpisuje treningów tak jak powinienem, więc dzisiaj z racji tego że mam więc ej czasu trochę się rozpiszę.

Otóż cały ten mezocykl wyszedł bardzo średnio z racji tego że było sporo nowych ćwiczeń których wgl nie ogarniałem, których wgl nigdy nie robiłem, często odczuwałem je nie na tych partiach na których powinienem. A niektórzy wiedzą co to znaczy uczyć się techniki na własną rękę.. trzeba w to włożyć bardzo dużo o pracy.
Ale już po jakimś czasie był progres w technice i zacząłem kojarzyć o co chodzi w niektórych z ćwiczeń. I własnie ten tydzień który teraz przeszedł, wyszedł tak jak powinien Uśmiech
Barki+biceps+brzuch- już na wcześniejszym treningu wyczułem że mam lewy bark słabszy od prawego, ponieważ robiąc dane ćwiczenie równomiernie odczuwałem już pieczenie w lewym a w prawym nie.
No ale co... same hantle i wyrównam Uśmiech
Plecy+Triceps- To był trening który przeprowadziłem z kumplem, wyszedł ładny, ładna pompa, pieczenie i wgl ładnie Uśmiech
Klatka+przedramie+łydki+brzuch- sama klatka i przedramię wyszła pięknie Uśmiech Ale niestety łydek i brzucha nie skończyłem Duży uśmiech Trochę żałowałem bo miałem nie dosyt.. ale nic nie poradzę.
CAŁE nogi+łydki- rozpierdol niezły... już po samych czwórkach chciało mi nogi rozerwać.. potem to już na pół przytomny byłem, ale dokończyłem, łydki zrobiłem na pełnej kurwicy, dlatego że dzień wcześniej je opuściłem jak pisałem. Ogólnie na pewno w net planie będzie rozdzielenie dwójek od czwórek, ponieważ już po czwórkach na prawdę mało sił na dwójki mam...

Następny plan podam około na koniec tygodnia, bo jeszcze ten tydzień jadę ostro na tym planie Uśmiech
Mogę się jedynie pochwalić tym że ramię poszło do przodu, na razie i tak mało... ale ważne że idzie i również tym że udo już mierzy bite 62cm Uśmiech

To tyle, pozdrawiam Uśmiech
Klatka+ł


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - robo815 - 19-03-2012 21:55

I wszytko git majonez Uśmiech


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - Zielsko - 21-03-2012 20:36

21-03-2012

Barki+bicpes+brzuch

Arnoldki-15,15,15
Wymachy przodem-15,15,15
unoszenie bokiem-15,15,15
Odwrotny baterflay/wymachy w opadzie tułowia 15,15,15

Młotki 20,20,20
Uginanie stojąc(21)-21,21,21

Wymachy nóg w przód na poręczach 16,16,16
Unoszenie nóg w leżeniu płasko na ławie-20,20,20


Podsumowanie:
Trening bardzo fajny, rozwalający, pompujący...
Zauważyłem skok siły w barkach po niektórych ćwiczeniach i o dziwo dzisiaj barki były wykończone równomiernie, może to jakiś mikro uraz był... nie wiem, tak czy inaczej jest ładnie.
Biceps bardzo dobrze rozwalony, nawet żyła ładnie się pokazała.
brzuch to chyba mięsień wieczoru Duży uśmiech Taki skatowany był że jak wstawałem po ćwiczeniu to aż miałem mroczki przed oczyma.
ogólnie bałem się dzisiejszego treningu.. wiecie... dzień wagarowicza Duży uśmiech Poszliśmy na takie góry piaskowe, skakaliśmy, ognisko rozpaliliśmy, namachałem się siekierą xD, jak wróciłem do domu to byłem jak śmierć, przespałem się godzinę i wychodzi na to że przerobiłem jeden z lepszych treningów na barki Duży uśmiech
Więc wszystko jest na razie w jak najlepszym porządku, jutro plecki <3 Język


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - damian94 - 21-03-2012 21:10

arturooo zrobimy jakis trening w niedziele??? czy masz wolne??


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - Purina - 21-03-2012 21:53

o kurczę, faktycznie - Dzień Wagarowicza Język Ale niestety do pracy trzeba iść.


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - Zielsko - 21-03-2012 21:59

W niedziele mam nogi XDDDDD
Pokaże Ci jak się nogi robi Duży uśmiech


RE: W dążeniu do indywidualnej doskonałości. DT by ZIELSKO - damian94 - 22-03-2012 07:37

pierdole nogiJęzyk nie robieDuży uśmiech niech odpoczna bo nie długo beda 2razy w tyg. nogi robioneDuży uśmiech