Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Robert Burneika vs Marcin Najman - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Sztuki Walki (/dzial-sztuki-walki)
+--- Dział: MMA (/dzial-mma)
+--- Wątek: Robert Burneika vs Marcin Najman (/watek-robert-burneika-vs-marcin-najman)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - Marian - 08-02-2012 17:32

Fragment programu Nie ma lipy jak Hardkorowy Koksu trenuje z Robertem Drysdale






RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - Mr. Body - 08-02-2012 17:49






RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - Vegeta - 08-02-2012 22:55

Coraz bardziej jest ciekaw tej walki


RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - DajaN - 09-02-2012 15:31

nie tylko ty Duży uśmiech


RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - ERJOT - 12-02-2012 10:25

Sympatyczny gostek ten Robert ale nie chciałbym, żeby po walce ktoś mówił, że patałach z niego i cienias bo nie jest on zawodnikiem do sportow walki a najman ma jakies doświadczenie i kilka zaliczonych K.O oczywiscie na jego strate Uśmiech ale jest napewno lepszym zawodnikiem. Szkoda ze Burneika pcha sie aż tak w te media wiadomo chce kasę ale bez jaj bo po walce może upaść Uśmiech a Szkoda by go było żeby zaraz go zgnoili. To samo z Pudzianem mi pasowało jak był strongmanem nie potrzebne mu wogole te walki. o tylko moje zdanie wiec nie chce zeby zaraz ktos mnie tu wyzywał.:)pozdro


RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - bicepsik.pl - 12-02-2012 10:47

Po 30 sekundach jak nie załatwi Najmana to skończy jak Bob Saap o własnych siłach nie dojdzie do narożnika


RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - mLody - 12-02-2012 11:57

Najman nie ma szans


RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - Vegeta - 12-02-2012 12:41

(12-02-2012 10:47)bicepsik.pl napisał(a):  Po 30 sekundach jak nie załatwi Najmana to skończy jak Bob Saap o własnych siłach nie dojdzie do narożnika

Dokładnie bicepsik więc musi ruszyć pełną parą ale Najman chyba będzie się tego spodziewał


RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - ERJOT - 12-02-2012 15:27

nie lubie tego najmana dla mnie jakis taki glupawy jest i jak bym umial sie nawalac w mma to sam bym z nim wyskoczyl za sam jego ryj i przechwalki przed kazda walka gdzie mowi ze pokona przeciwnika hehe


RE: Robert Burneika vs Marcin Najman - bicepsik.pl - 12-02-2012 17:16

A mnie najgorzej wkurza coś takiego, że popierdolone federacje dają dużą kasę debilion, którzy nie maja pojęcie o mma potężna kasę a prawdziwi zawodnicy co ciężko trenuj, poświęcają całe życie, szmal, niejednokrotnie rodziny dostają gówno. To jest najgorsze kurewstwo.
Sory za słownik ale nie wytrzymałem.