Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Amino Millenium - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Partnerzy Muscle-Centre.pl (/dzial-partnerzy-muscle-centre-pl)
+--- Dział: FitMax (/dzial-fitmax)
+--- Wątek: Amino Millenium (/watek-amino-millenium)

Strony: 1 2


Amino Millenium - Gargamel - 20-01-2012 16:30

Postanowiłem kupić te aminki, tylko pozostaje jeszcze jedno pytanie. Jaki smak wziąć ? Wszędzie widzę tylko smak orzechowo-kawowy czy są jakieś inne ?


RE: Amino Millenium - Marian - 20-01-2012 16:52

Z tego co się orientuje to jest tylko ten smak. Poczekajmy jednak na informacje od Pawła, na pewno wie lepiej niż ja. Uśmiech


RE: Amino Millenium - pawelszevc - 22-01-2012 16:53

tak, póki co z amino millenium mamy dostępny tylko orzech z kawą:-) Ale polecam, mega fajny, słodki, ale subtelny i delikatny(co w prawda w połączeniu w jakim pije po treningu z cytrynowo-grejfrutowym carbo i stacku o smaku owoców tropikalnych troche hardcore%) )


RE: Amino Millenium - michał.k - 22-01-2012 18:51

Oczywiscie żeby nie było to w opakowaniu nie ma "amiinokwasów"(pojedynczo) tylko są peptydy(di/tri), nei pelna hydroliza enzymatyczna - pewne di i tri peptydy o prostszej budowie sa lepiej wchłaniane nawet niż wolne formy, a le te o budowie złozonej sa już wchlaniane wolniej.


RE: Amino Millenium - Gargamel - 25-01-2012 17:52

Dzisiaj dostałem aminokwasy i napiszę moją opinie. Smak rewelacja, jedna z najlepszych jakie piłem. Rozpuszczalność też ok. Produkt oceniam bardzo dobrze i na pewno będę z niego często korzystał.

Polecam !!


RE: Amino Millenium - Lax - 25-01-2012 17:57

Jak dawkujesz Oczko?


RE: Amino Millenium - Gargamel - 25-01-2012 18:00

Rano i po treningu 1g/10kg masy ciała.


RE: Amino Millenium - pepe - 25-01-2012 18:14

Zawsze BCAA 1g/10kg mc


RE: Amino Millenium - pawelszevc - 25-01-2012 19:00

gargamel dzięki za opinię i to jaką!! zachęcam inne osoby do dzielenia się z nami opiniami na temat naszych supli/odżywek które testowały, na dniach postaram się założyć temat stworzony właśnie do opiniowania produktów, wkleję tam też trochę swojej pracy:-)


RE: Amino Millenium - Marian - 25-01-2012 19:13

Czekamy zatem na powstanie takiego tematu. Na pewno pojawi się sporo opinii.

Pozdrawiam Marian