Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Dziennik by Lax. - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Dziennik by Lax. (/watek-dziennik-by-lax)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Dziennik by Lax. - Lax - 16-02-2012 17:57

Wiem doskonale co stosuję Uśmiech
Nie musicie cały czas pisać o treningu i jedzeniu Uśmiech
Jem dobrze , michę trzymam.
Nogi i bary są ułożone w super seriach Uśmiech Trening przez wielu uznany za bardzo dobry więc nie wiem z czego robicie problem ? Uśmiech


RE: Dziennik by Lax. - BrotheR - 16-02-2012 18:02

jakby było tak dobrze jak piszesz to już nie liczę tych 3 lat, ba nie liczę nawet tych 2 lat,
policzę 1 rok Twojego treningu, miałbyś o niebo lepsze efekty... a nie ledwo przekroczył barierę 30cm
w ramieniu... ale dobra nie chcesz słuchać to dalej nie słuchaj, dalej brnij i w tym co robisz Uśmiech
zmarnowane pieniądze i czas
ale rób jak uważasz Uśmiech i żeby nie było, ja nic do Ciebie nie mam, po prostu nie podoba mi się
to co widzę, jako osoba możesz być bardzo sympatyczny także nie miej do mnie żalu za to co piszę Uśmiech


RE: Dziennik by Lax. - Lax - 16-02-2012 18:05

Nie mam żalu Uśmiech
Po to jest dziennik , piszesz tutaj swoją opinię.
Dziękuję Ci za nią. Jednak jestem z natury upartym
człowiekiem i lubię stawiać na swoim. Zobaczymy co będzie Uśmiech
Tak jak pisałem , ze mną różnie bywało ale to nie temat na powroty do przeszłości Uśmiech


RE: Dziennik by Lax. - Diabeł 88 - 16-02-2012 18:25

Całe życie człowiek uczy sie na błedach. Nogi i barki w superseriach jak dla Ciebie i na tym etapie nie sa wskazane. Lax wolne ciężary w normalnych seriach i bez kombinacji. Masuj masuj!!! ja tu zagladam!! JEDZIESZ!!!!!


RE: Dziennik by Lax. - Lax - 16-02-2012 19:38

Czyli co mam zaprzestać planu super serii i powrócić na split ?


RE: Dziennik by Lax. - BrotheR - 16-02-2012 19:43

SuperSerie to jest Metoda, Split to jest Rodzaj Planu Uśmiech
nie myl pojęć, ty aktualnie trenujesz Splitem w którym masz metodę superserii Uśmiech
po prostu kombinujesz jak koń pod górę, weź ułóż normalnego Splita bez kombinacji
tak jak Ci pisałem na PW i będzie si Uśmiech choć jak na mnie to porządne FBW by Ci sie przydało przy tych wymiarach... Oczko


RE: Dziennik by Lax. - Lax - 16-02-2012 19:44

Wymiary się zmieniły Oczko Masa poszła ale nie uzupełniam w cyklu


RE: Dziennik by Lax. - BrotheR - 16-02-2012 19:48

Lax trochę samokrytyki... u Ciebie 2cm czy nawet 3cm w łapie kompletnie różnicy nie robi...
musisz do tego podejść tak, że jesteś osobą początkującą a nie zaawansowaną Uśmiech
uparty możesz być, ale nie bądź głupi, przemyśl dokładnie co Ci tak naprawdę dały te 2-3 lata
zabawy z siłownią? przez tą upartość? po takim czasie powinieneś przy tym wzroście przynajmniej 80-85 kg ważyć z dość dobrym poziomem BF Uśmiech


RE: Dziennik by Lax. - Mr. Body - 16-02-2012 19:50

Suple ci mięśnie pompują to obwody ci poszly hhe


RE: Dziennik by Lax. - Purina - 17-02-2012 00:09

Superserie na masie? Trochę niebardzo Język