Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Suplementacja Antybiotyki = ?? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Suplementy i odżywki (/dzial-suplementy-i-od%C5%BCywki)
+--- Wątek: Suplementacja Antybiotyki = ?? (/watek-suplementacja-antybiotyki)

Strony: 1 2


Suplementacja Antybiotyki = ?? - Gucix96 - 26-01-2012 14:19

Witam, byłem dziś u dermatologa, i muszę brać Antybiotyki na trądzik, i moje pytanie się dotyczy się tego czy mogę robić cykl na mono, gdy biorę lekarstwa?


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - pepe - 26-01-2012 14:30

Po kretce chyba nie możesz ich dostać, co najwyżej po glukozie.
Idź do lekarza, pokarz mu skład kreatyny i się zapytaj. I tak pewnie ci powie, że to sterydy i musisz ich unikać ^^


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - Gucix96 - 26-01-2012 14:35

Czyli cykl odłożyć na później, tak?


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - Lax - 26-01-2012 14:54

Znajomy miał to samo. Lekarz pozwolił mu spokojnie jeść kreatynę , tylko nie mógł z białkiem przesadzać bo jest to jedna z głównych przyczyn trądziku.


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - Mr. Body - 26-01-2012 14:55

też mam trądzik, może kiedyś zacznę z nim walkę Uśmiech


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - Gucix96 - 26-01-2012 15:14

A no to za miesiąc zacznę w końcu cykl, bo już tyle razy przekładałem : D


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - Botage - 26-01-2012 15:21

Białko może spowodować trądzik gdy przesadzimy z jego spożyciem 3g/kg masy ciała. Jeżeli ktoś ma tendencję do trądziku radze unikać byle gainerów na prostych cukrach. Także chipsów, coli... ale to powinno być standardem dla wszystkich na tym forum


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - Gucix96 - 26-01-2012 16:34

No ja nie pije coli, nie jem chipsów itp, naprawdę bardzo bardzo rzadko. A co do białka to mam troszkę wiecej niż 3g/kg masy ciała, bo ważę 60, a codziennie spożywam około 200g.


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - michał.k - 26-01-2012 18:11

W takim razie gratuluje głupoty 3g białka przy 60kg, masz już przyczynę trądziku.
A od takiej ilości białka to nie nabudujesz masy mięśniowej: napędzasz mocno metabolizm co w konsekwencji prowadzi do tego ze musisz dostarczać więcej kalorii, acetylowe wolne rodniki w wątrobie,zakwaszenie( zaburzenie procesów enzymatycznych), obciążenie ukł. trawiennego iw wydalniczego itd. ( można wymieniać w nieskończoność)


RE: Suplementacja Antybiotyki = ?? - Gucix96 - 26-01-2012 21:15

To jak proponujesz to zmienić?
Ale jak nie ćwiczyłem, jeszcze nie wiedziałem co to siłownia, to jadłem 2-3 posiłki, to też miałem trądzik ..

Ps. Przy układaniu na forum diety, nikt mi tego nie doradził, wrecz przeciwnie pierwsza dieta jaką wsadziłem miała jakieś 160-180 g białka, ale kazali mi zwiekrzyć Ww, Kalori, Białka, tłuszczy