Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Odżywianie (/dzial-od%C5%BCywianie)
+--- Dział: Dieta (/dzial-dieta)
+--- Wątek: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie (/watek-posi%C5%82ek-przdtreningowy-jako-%C5%9Bniadanie)

Strony: 1 2 3 4


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - michał.k - 30-01-2012 18:14

Tak. Przed treningowe będzie OK.

poranny trening super sprawa, potem wszystkie składniki upozowujesz w mięsie(uogólniając oczywiście) Uśmiech


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - Mr. Body - 30-01-2012 18:19

Więc cała moja aktualna dieta pójdzie w odstawkę może i lepiej bo od 2 lat nie zmieniam Uśmiech


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - michał.k - 30-01-2012 18:32

Nie jedz codziennie tego samego to nie ma sensu.
Ustal sobie zamienne produkty np:
Zamiast karkówki zjedz filet z mintaja plus ozrechy albo łososia albo filez kurczaka lub indyka plus oliwa.
Warzyw można konfigurować do woli.
Przed snem też pasta rybna, pasta jajeczna lub Caprese(masz w przepisach)
To samo się tyczy wielu produktów jak kasze ryże makarony kus kus itd


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - pepe - 30-01-2012 18:48

Sprawdź sobie jakie są wymienniki produktów, zaktualizuj dietę i będziesz na plus.


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - Mr. Body - 30-01-2012 19:08

koledzy, koledzy, ale ja nie miałem na myśli monotonnej dietyUśmiech tylko to że na śniadanie zawsze jajka i płatkiUśmiech

Także się nie nakręcajcie hehe


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - hardt. - 30-01-2012 20:24

moj sposob na omlet:
7 bialek jaj 5 zoltek miarka bialka ( mi najbardziej podchodzi czekolada) troche wiorek kokosowych kilka rodzynek. zmiksuj sobie to wszystko i na patelnie.

przez bialko ktore dodaje omlet ma super smak. mozna sobie zmieniac smaki itp. nigdy sie nie znudzi. u mnie sniadanie przez to jest najlepszym posilkiem w ciagu dniaUśmiech


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - Mr. Body - 31-01-2012 20:46

od jutra bede bral NO Xplode więc trzeba śniadanie przedtreningowe zmienić jakie propozycje ?


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - Lax - 31-01-2012 20:54

A masz jakieś ograniczenia możliwościowe ? Bo dobrze by było zjeść rybę/wołowinę/kurę + ryż/makaron Oczko


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - hardt. - 31-01-2012 21:06

(31-01-2012 20:46)Mr. Body napisał(a):  od jutra bede bral NO Xplode więc trzeba śniadanie przedtreningowe zmienić jakie propozycje ?

dlaczego trzeba zmienic. przestaw tylko godzine zebys xploda bral minimum godzina po posilku.


RE: Posiłek przdtreningowy jako śniadanie - Mr. Body - 31-01-2012 21:16

czyli to ze na sniadanie jem omleta (błonnik) nie wpłynie na tę odzywke ? Michał pisał co innego stąd pytanie