Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Zacznijmy to od nowa vol.3 - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Zacznijmy to od nowa vol.3 (/watek-zacznijmy-to-od-nowa-vol-3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - robo815 - 10-04-2012 22:03

Dziś na siłowni przyszło 3chłopaków zaczeli cwaniakowac co to nie Oni i ile to nie wezmą na maszynach.Każdy odcinek kręgosłupa w innym kierunku się wygiał.Plecy robili a praktycznie to wszystko impetem i bicepsami robili.Masakra.
Radek już im kiedys uwagę zwrócił ale to nic nie dało,tylko patrzyłem kiedy po karetkę będzie trzeba dzwonić


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Pietro_1 - 10-04-2012 22:13

Ja napisze delikatnie bo nie chce tu nikogo obrazić - zmniejsz kolego te ciężary rób poprawnie bo żadne z tych ćwiczeń na filmikach nie jest wykonane prawidłowo.
Ps W takiej atmosferze nie urośniesz Uśmiech


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Mr. Body - 10-04-2012 22:34

Pietro, ale nikt nie chce go tu obrazić, bo to nie o to chodzi, są ćwiczenia wielostawowe i izolowane, ale nawet przy wielostawach trzeba kontrolować ciężar, skupić się na ćwiczeniu a nie na tym czy dobrze się nagrało, ale to już od ciebie zależy jakie będziesz miał podejście.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Bartek16 - 11-04-2012 13:38

Tak jak koledzy wyżej napisali zmniejsz ciężar i przeanalizuj filmiki pokazujące poprawne wykonanie danego ćwiczenia a co do kolegów to weź tam ich ucisz bo dekoncentrują cię tylko Uśmiech


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Lax - 11-04-2012 13:56

Dobry trening pleców Uśmiech


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - damian94 - 11-04-2012 15:06

widizcie zapomniałem dodac nie chce zadnych komentarzy ze zle to robie bo wiem o tym dobrze a technicznie tez umiem wykinywac co nie które cwiczenia ale mniejsza z tym,

dzieki temu mi waga poszła do góry a przedewszystkim obwody sie ruszyły i to sporo bo mógł bym dalej robić na bica tym 35kg a w łąpie by cały czas było 37-8 a teraz w ciagu 4tyg nie całe 41 i skok taki jest na wielu partiach np. na barkach nigdy nue mogłem wyrobić barków i kaptórów a teraz barki sa bardziej kuliste i przedewszytkim widoczne kaptóry tez i przy kaltce wkońcu widać pożadne zarysy cycków a nie jak kiedys ze tylko było.

jeszcze troche pocwicze taka pojabna technika i jak bede miał nowy plan to bede robił juz technicznie i podam wam filmiki do porównania.

a tak jeszcze zapamieci na czyms takim czuje lepiej miesnie niż na tej technice z mniejszym ciezarem, i zauwascie tez ze bica to tak duzo osób robi z takim bujaniem a tu przy opuszczaniu to jest normarne ze mnie sztanga ciagnie w przód a w tył to juz ja sie wyginam ale jest dobrze.


a jeszcze zapomniałem napisac niech mi ktos wstawi filmik na uginanie z sztanga tak powyzej 50kg i zaobaczymy kim nie bedzie bujać widziałem filmik kiedys u pietra to jego tez bujało ale jaki ma zwrost to juz nie wiem ja mam ponad 190cm wiec smai sobie odpowiedzcie na to.

a ty pietro sie nie cykaj pisać tylko pisz to co masz do napisania ja to nie jestem jakis obrażalski na kogos ze ktos mnie wyzwie czy zjebie za cośUśmiech


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Mr. Body - 11-04-2012 16:49

damian po kolei. Pisaliśmy ci że masz zacząć z małymi ciężarami i uczyć się techniki, żeby kontuzji nie złapać w przyszłości, nikt na pewno nie twierdził że machając kijem od miotły mięśnie ci urosną, wiadomym jest że im większy ciężar tym większa pracę wykonują mięśnie i ma to przełożenie na ich wzrost, ale to nie znaczy żę masz się rzucać na ciężary 100 % i robić 5 półruchów, bo to cię do niczego nie doprowadzi. Należy brać duży ciężar ale dla wysokich zakresów i z odpowiednią techniką, nawet jeśli ruchy są oszukane, a to co ty robisz, to machanie na wszystkie sposoby żeby tylko ciężar podnieść, to nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek ćwiczeniem. Więc jeśli technikę opanowałeś chociaż w 50% to dobierz odpowiednio duży ciężar, bo źle to się skończy.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Bartek16 - 11-04-2012 17:04

Do dużych i małych ciężarów trzeba mieć technikę tak więc jak najszybciej bież się za szlifowanie jej.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - BrotheR - 11-04-2012 17:08

damian rozp** mnie Twój tok rozumowania i tok motywacyjny... cyrkowa parodia





jak nie chcesz oglądać całego to przewiń do 15minuty i chłopie weź dokładnie się wsłuchaj jak należy trenować bo nie jeden oglądając Twoje filmiki łapie się za głowę i dziwi, że jeszcze w szpitalu nie leżysz !!
i ty się dziwisz, że Cię ciągle plecy bolą i masz jakieś problemy fizyczno-zdrowotne?
i weź skończ z tym podawaniem obwodów jako wyznacznika progresu, nikomu to nie imponuje zrozum to wreszcie! zalałeś się jak wieprz a mięsa tam niewiele, kiedy Ty to zrozumiesz? do Ciebie jak do drzewa się gada...
dokładnie obejrzyj ten filmik !! i niech coś do Ciebie dotrze bo nie chcę Cie odwiedzić w szpitalu !


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - damian94 - 11-04-2012 18:19

dzis plecy
3wiosła były
1.wiosłowanie sztanga 4serie
12x50kg
2.wiosło półsztanga 4serie
12x45kg
3.wiosło hantla
12x40kg

wyciag do klatki 4serie
12x nie pamietam
wyciag do karku 4serie
12xnie pamietam
3.wyciag do kaltki waska4serie
12xnie pamietam

barków dzis nie było by bym nie dał rady ich zrobić plecy mnie tak dzis nakurwiaja ze szok.
jeszcze amm filki to potem wstawie to ocenicie technike