Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Zacznijmy to od nowa vol.3 - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Zacznijmy to od nowa vol.3 (/watek-zacznijmy-to-od-nowa-vol-3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - damian94 - 12-04-2012 20:57

z tym bujanianie to wiem a z tamci przyszli an faje do mnie bo na dworze padało i specjalnie chcieli mnie rozmieszyć ale sie nie dałem, tym kg to zmiejsze ale bo zosane za tyd zmniejsze o kilka kg i nagram znowu filmik i zobaczymy różnice czy bedzie bujać i czy tak smao bedize czuć miesnie.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Pietro_1 - 12-04-2012 21:12

Te 4 filmiki rzeczywiście gorzej dużo wykonane. Zwolnisz ruch, rozciągasz bardziej tak jak koledzy wyżej piszą zmniejsz ciężar. Jedynie w miarę dobrze wyciskanie sztangielek na barki choć tez za szybko. Powodzenia weź sobie to co piszą do rozumu a na pewno będzie ok Uśmiech


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Diabeł 88 - 13-04-2012 10:12

Podciaganie sztangi wzdluz tułowia-W tym ćwiczeniu masz stac nieruchomo...kazde powtorzenie wykonujesz wolno a w fazie pozytywnej przytrzymujesz ruch na 1s. Ty z koleji bujasz sie w przod i w tyl + do tego robisz to a szybko.

Unoszenie hantli w bok- To nie jest unoszenie hantli w bok! calkowicie to zrypales.

Jeszcze odniose sie do wczesniejszego wpisu w,ktorym pisales,ze bardzo dobrze czules tylne aktony naramiennych. Teraz ja sie pytam po czym Damian czules tylne aktony skoro tam pozadnego cwiczenia na nie,nie bylo Uśmiech Wychodzi na to,że twoja technika lezy dalej tak jak lezala.Wykonujsze cwiczenia na przod i boki a czujesz tyl??


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - robo815 - 13-04-2012 21:28

Diabeł jakie treningi takie efekty


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - damian94 - 14-04-2012 12:44

dzis 18 i cza zrobić jakiś trening;;;;;;;;;D

wczoraj kupięłm próbkę napalmu i dziś moze ja przetestuje.


jeszcze dzis jade do czestochowy obejrzeć motur bo planuje kupić mam już upatrzona yamahe v-max i suzuki intruder i yamahe gran star tylko to 800ccm ma to mało troche, w czestochowie i moze cos z tych dzis przytargamUśmiech


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - BrotheR - 14-04-2012 12:55

jaki kształt trumny chcesz? mam blisko do różnych firm nagrobkowych Uśmiech
nie potrafisz korzystać z ciężarów z głową, szpanujesz na lewo i prawo, i chcesz motocykl? żeby jeździć motocyklem trzeba mieć najpierw dobrze poukładane w głowie, a w Twoim przypadku to się dobrze nie skończy...
jesteś diabelnie niezdecydowanym człowiekiem i na drodze motocyklem będziesz stwarzał ogromne zagrożenie przez brak umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i swoje szpanerstwo przed "kumplami", którzy dekoncentrują Cię nawet na treningu... myślę, że 100% forumowiczów się z tym zgodzi, ale Ty i tak zrobisz ze swoją głupotą to co chcesz Uśmiech
powodzenia w życiu, dolej oleju i się nie zabij bo wolę nie widzieć na forum
czarnego paska w rogu
Pozdrawiam


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Bartek16 - 14-04-2012 13:06

Damian 800 pojemności to mało dla ciebie ??? Cyklop
Typy tych motorów mają się dobrze prezentować, a nie szybko zapyerdalać. Ty jeździłeś poprzednio na czymśO matko ?? bo jak miałeś długą przerwe to nie radze przesiadać się na taką moc.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - damian94 - 14-04-2012 20:06

czopery to sa silniki nisko obrotowe i one duzo mocy nie maja taka 800ccm ma tylko 50koni a jak by to był scigacz to by miał 130-160koni zalezy jaki, tez myslałm nad enduro cos z hondy lub bmw ale jak mam kupić bmw i płacic tylko za marke to dam sobie z tym spokój.

smigac to smigałem troche na różnych sprzetach ale niestety zaden z moich to nie był, bo ja mam jeden zabytek a drugi skuter który juz ledwo zipieUśmiech

zjade od poniedziałku troche z kg i bedize dobrze.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - robo815 - 14-04-2012 21:38

Oby Uśmiech


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - damian94 - 16-04-2012 15:08

ja wchodze na cr bo bym w tym tygodniu nie zrobił ani jednego treninguSmutny