Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Zacznijmy to od nowa vol.3 - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Zacznijmy to od nowa vol.3 (/watek-zacznijmy-to-od-nowa-vol-3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - pepe - 23-04-2012 20:02

Czytam ten twój dziennik i czytam i powiem ci, że nie wiem o co tutaj chodzi, czy ty masujesz czy nie masujesz, czy bierzesz metkę, czy przestałeś, czy redukujesz czy spamujesz. Pierwszy raz widzę taki dziennik.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Lax - 23-04-2012 20:05

Tak pewnie to twój pierwszy spalacz i od razu chcesz jakąś kosę Uśmiech?
a proszę Cię bardzo :
-OxyElite Pro
-Black Mamba
-Hellburner
-Lipo6Black
-Viper jak chwycisz dobrego
-Mitotropin
-LipoRush

Zawsze możesz sięgnąć po : Clen/T3.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Bartek16 - 23-04-2012 20:08

Szczerze to też sam nie wiem jaki masz cel, a co do redukcji to spalacz nawet nic Ci nie da jeśli nie będziesz pilnował diety.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - damian94 - 23-04-2012 20:28

powiem wam tak mase chciałem robić ale czysta a nie tłuszczowa i bym chciał zgubić troche brzuszka i odnowa zacząć masować ale bardziej sie strac o czysta mase ale tez sie zastanawiałem zeby kupić 1kg nitrobolon i sobie na nim pojechać a potem dorzucić storma i jakieś dobre białko to wtedy by mi ładnie siła poszła do góry, waga i obwody a co do spalaczy to takich mocnych nie chce bo chce zobaczyć jak to na mnie zadziała czy nic mi nie bedzie po tym.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - kris - 23-04-2012 20:35

ripped freak


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - BrotheR - 23-04-2012 20:50

błagam ogarnijcie się i nie doradzajcie mu żadnych spalaczy...
jak ten człowiek nawet nie potrafi dobrze diety dobrać i treningu pod redukcje/masę, jeszcze mu suplementy tylko potrzebne żeby kasę marnować... nitrobolon błagam Cię...
weź Ty damian się złap za łeb i pierdolnij o ścianę bo tego się czytać nie da,
nie dość, że masz durne pomysły i zero jakiejkolwiek wiedzy to język ojczysty u Ciebie leży i kompletnie zdań nie potrafisz układać poprawnie...
wszyscy się z Ciebie w koło śmieją, nawet w Twoim realnym środowisku, weź się ogarnij w końcu !!
i przestań kłamać, bo żeś pierdolił, że chcesz się zrobić na miśka żeby być tylko dużym nieważne czy z rzeźbą czy bez...


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Bartek16 - 23-04-2012 20:55

Weź sobie do serca to co BrotheR Ci napisał i bierz się za czytanie art. Uśmiech To jest dokładnie tak samo jak byś chciał jechać samochodem, ale nie wiedział byś jak to zrobić .


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - damian94 - 23-04-2012 21:06

nie bede tego komentował bo mi sie nawet nie chce boto jest bez sensu, tez pierdolisz głupoty zes sie do mnie doczepił i wiecznie nic ci nie pasuje,


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - Lax - 23-04-2012 21:09

Przecinków na końcu zdań się nie stawia. Uśmiech
Brother ma racje , śmiech i tyle.


RE: Zacznijmy to od nowa vol.3 - BrotheR - 23-04-2012 21:12

mi? no to spytaj całą resztę, też się uczepili? we wszystkich widzisz błędy tylko nie w sobie, jak Ci ludzie dobrze radzą to Ty siebie ubierasz w purpurowe szaty i wkręcasz sobie, że "nie jest tak źle".
ale jak se wolisz tak se rób, ja już się udzielać nie będę, najwyżej wniosę petycję i zrobię głosowanie o zablokowanie Twojego dziennika,
bo jak sobie pomyślę, że jakieś dzieciaki będą czytać te bzdury i Cie naśladować to aż mi gula skacze...
Pozdrawiam