Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: O wszystkim (/dzial-o-wszystkim)
+--- Dział: Gadaniec (/dzial-gadaniec)
+--- Wątek: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) (/watek-islanida-obalila-zly-rzad-my-tez-mozemy)

Strony: 1 2 3


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - kodzak0 - 05-02-2012 00:11

moim zdaniem rzad powinien powstac na nowo. zmniejszyc ilosc poslow. i nowe sooby dac


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - Marian - 05-02-2012 00:12

Nowe osoby czyli kogo ?


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - kodzak0 - 05-02-2012 00:14

Polska mlodziez Język ktos by sie znalazl.


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - Marian - 05-02-2012 00:15

Śmiem wątpić, że by się nie znalazł. Należy zmienić ustrój, a nie rząd.


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - kodzak0 - 05-02-2012 00:19

Marian a Tobie pasuje to co powiedzial byly premier Pawlak? zeby sie przesiasc w autobus badz pociag? a sam jezdzi za nasz pieniadze. Rzad to ludzie przeciez a od nich duzo zalezy.

nawet jak by zostal taki sklad rzadu po takim buncie narodu to juz by inaczje patrzyli na wszystko.

Byly slowa w jednym filmiku Anonymous ktore mi sie spodobaly. "to nie ludzie powinni sie bac rzadu, to rzad powinien bac sie ludzi"


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - Marian - 05-02-2012 00:23

Tak myślałem, że zaraz padną wyrazy Annonymous, bunt itd. Anonimowi to tylko narzędzie do kontrolowanej rewolucji, trzeba od czasu do czasu dać ludziom zmienić sobie Pana.

Napisałem już co myślę o polityce. Należy zmienić ustrój, a nie rząd bo to nic nie da !


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - kodzak0 - 05-02-2012 00:26

bo mowia prawde.

ale ktos ten ustroj tworzy. a rzad nie zmieni ustroju ktory przynosi im zyski.

mamy wzrost gospodarczy w czasach kryzysu. ja osobisie tego wzrostu nie widze. bo ciezko znalezc prace. do tego dobrze platna.


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - Marian - 05-02-2012 00:29

Oni nie mówią żadnej prawdy ! Gdzie tajne dokumenty obciążające rząd, które mieli ujawnić po podpisaniu ACTA ? Co zrobili aby zaszkodzić obecnemu rządowi ? Oprócz kilku filmików na yt nawołujących do rewolucji nie kiwnęli palcem! Wzrost gospodarczy ? Chyba żyję w innej Polsce. Paliwo drożeje z dnia na dzień , pracy nie ma dla wielu ludzi, ceny podstawowych produktów lecą do góry w kosmos. Cuda Panie Premierze cuda !!!


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - kodzak0 - 05-02-2012 00:33

z tym sie zgodze. ACTA tylko zrobilo atak w Czechach, zablokowali jakas tam strone rzadowa.

a co do wzrostu gosp. to przeciez panowie poslowie chwala sie wzrostem gospodarczym jako nieliczni w europie. szkoda tylko ze tego nie widac.


RE: Islanida obalila zly rzad, my tez mozemy :) - Marian - 05-02-2012 00:39

Blokowanie stron rządowych ? Komu to szkodzi i w czym ?