Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Aktualności Muscle-Centre.pl (/dzial-aktualno%C5%9Bci-muscle-centre-pl)
+--- Wątek: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze (/watek-podziel-si%C4%99-wiedz%C4%85-i-zgarnij-nagrody-pytania-komentarze)

Strony: 1 2 3


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - Marian - 15-02-2012 18:54

Za naprawdę słabe artykuły będziemy przyznawać po 0 pkt.


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - Botage - 16-02-2012 13:44

Podobnie, jeżeli mogę coś poradzić. Dobrze gdyby były też jakieś źródła/cytaty w artykułach. Wiadomo, że można się wspierać książką czy dobrym serwisem (nie mówię o innych forach i artykułach innych "zwykłych" użytkowników). Ale też radzę nie opierać całości na jednym źródle Język Temat ma być obszerny, nie od d... napisane o wszystkim po trochu Język


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - michał.k - 17-02-2012 13:03

j/w

ja caly cza na bieżąco oceniam artykuły, już widze że dwóch uczestników napsiało fajne artykuły Uśmiech


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - Mr. Body - 21-02-2012 16:22

strasznie dużo błędów jest w tych artach, jak będziecie je wrzucać do tematów później to wypada poprawić jeśli już.

może nie doczytałem tego ale jak będzie wyglądało ocenianie ?


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - Marian - 21-02-2012 16:47

Punktacja:

Treść: maksymalnie 5 pkt.
Tematyka: maksymalnie 5 pkt.
Przydatność: maksymalnie 3 pkt.
Wizualna oprawa: maksymalnie 3 pkt.

Mr.Body czekam na jakieś Twoje artykuły. Oczko


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - michał.k - 28-02-2012 21:06

Dokładnie zapraszamy innych uzytwkoników do zabawy w konkursie- nagrody fajne szczególnie za pierwsze miejsce wiec jest o co się starać Uśmiech Tym bardziej że forma konkursu jest przystepna dla kazdego, wystarczy tylko zagladnac do ciekawych zródeł i je opracowac na swój jezyk, daje to tez możliwośc poszerzenia wiedzy Uśmiech

A do końca już tylko 5 dni Uśmiech


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - michał.k - 06-03-2012 21:37

I miejsce maniak7000 pod względem ilosci oraz jakości wyprzedził wszytskich w mojej klasyfikacji również byl najlepszy Uśmiech gratuluje
II miejsce artykułów dośc sporo, choć w moim odczcuci nie dopracowane i krótkie, słabo obudowane w zdjecia inne obrazki
III miejsce COLmamuska pod wzgledem metorycznym artykuły na poziomie zwyciescy jednak liczba mniejsza spowodowała ze dopiero 3 miejsce
Chcialem wyróznić jeszcze BrotheR za bardzo fajny artykuł, szkoda ze jeden, z racji takiej a nie innej punktacji niestety po za stawką Uśmiech


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - COLmamuska - 06-03-2012 23:00

o dziekuje za pochwałę Uśmiech teraz juz ten jeden punkt mniej boli Uśmiech


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - pepe - 07-03-2012 01:33

michał nie chciało mi się wstawiać zdjęć ^^


RE: Podziel się wiedzą i zgarnij nagrody - Pytania,komentarze - Botage - 07-03-2012 10:42

Szkoda tylko, że na co dzień (i bezinteresownie) modzi i eksperci nie dodają takich artykułów Język