Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test IHS Show Time - pierwsze starcie
Autor Wiadomość
Offline
michał.k
ODŻYWIANIE


704
Liczba postów:

14-09-2011
Dołączył:

Reputacja:

....
Staż treningowy [ms]:

Kraków
Skąd:


Grupa: Ekspert
Post: #3
RE: IHS Show Time - pierwsze starcie
PRÓBKĘ MAM Z INNEGO ŹRÓDEŁKA ALE NAPISZ ETUTAJ OPINIĘ
Posiłek przed treningowy spożyłem na około 2h przed treningiem składał się z ryżu basmatii + porcja fileta z kurczaka zamarynowany wcześniej w ziołach+ mix warzyw kalafior/brokuł/marcheweczki? ?
Porcja przed treningiem 5g ?

Smak ? co ciekawe całkiem inny niż wszystkie inne przed treningówki, smak łagodniejszy niż u konkurencyjnych firm ? POLECAM 10/10
Rozpuszczalność: Mi zostały maleńkie grudki, ale to suplement wiec ma głównie skupiać się na działaniu 9/10
Działanie: 10/10
Pobudzenie: pełna petarda, po 20 minutach od przyjęcia pełna mobilizacja i chęć do walki z ciężarem, ja akurat stosowałem w trakcie treningu nóg, gdzie przerwy trwały max 30sekund. POLECAM!!! O dziwo w przeciwieństwie do króla przed treningówek Nox pumpa (a raczej już byłego teraz Show Time króluje) to nie zauważyłem problemów z snem.
Pompa: czuć bardzo dobrze że produkt zawiera składniki poprawiające pompę i waskularyzację, na treningu nogi puchły z każda serię , żyły chciały wyskoczyć przez skórę ? powiem jedno DZIAŁA
Skupienie: Za zwyczaj nie mam z tym problemu, ale ten produkt mimo pobudzenia pozwala się też odciąć i skupić tylko na połączeniu mózgowo-nerwowym.
Opakowanie: Przednia etykieta bardzo fajnie zaprojektowania, rzuca się w oczy, do tego widzę że równie atrakcyjnie prezentuje się koszulka.
Cena: ktoś patrzy i powie drogo, ale jak na to działanie to naprawdę warto wydać te pieniądze, bo wiemy co kupujemy, nie jest to kot w worku.
Cały produkt oceniam 10/10
Widać że produkt zaprojektowany z głową, potwierdzają się słowa Pana Marka który mówi o gwarancji jakości składników które używa firma IHS ? nic nie pozostaje mi tylko pogratulować i życzyć aby na rynku wyszło więcej takich produktów.

Pozdrawiam M.K
03-08-2012 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IHS Show Time - pierwsze starcie - michał.k - 03-08-2012 18:34

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów