Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Mój ranking :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
RANKING ODZYWEK:
-odżywki białkowe - tylko wysokiej klasy, a nie te o smaku mysich sików i piance na piec palców, czyli o wysokiej technologii produkcji
-odzywki węglowodanowo ?białkowe ? tylko te oparte na węglowodanach skrobiowych, białko tez ma być wysokiej klasy.
-odzywki węglowodanowe ? żadne cukry pudry a ni inne wynalazki mistrzów reklamy. Liczy się tylko Vitargo


RANKING SUPLEMENTOW:
-witaminy i minerały ? w pojedynczych dawkach
-aminokwasy ? tylko prawdziwe, a nie te wałowane peptydy które kupujecie!!! Po treningu super sprawa
-BCAA ? W każdym okresie treningów bardzo ważna ich podaż
-L-glutamina ? nie opłacalne
-HMB- nie opłacalne
-kreatyna ?tylko renomowanych firm, zazwyczaj Creapure najlepsza jakość
-mix kreatyn ? tylko renomowanych firm
-pompery ? super sprawa dla tych co lubią i potrafią napompować miesień do granic możliwości naczyń kr.
-zma ? w przypadku niedoborów minerałów odczujemy działanie
-tribulus ? działają dodatki minerałów czy ziół
-prohormony ? uszkadzają wątrobę, już lepiej stosować SSA


Oczywiście należy tu zaznaczyć ze należy wybierać produkty które mają własnych laboratoria lub korzystają z renomowanych laboratorium, to samo tyczy się pół produktów(substratów) które są dalej ?obrabiane?
Dalej technologia produkcji itd.
Czyli wszystko to wpływa na jakość i cenę produktu.

Ps. Miłośników Ostrovi i innych wynalazków branży mleczarskiej proszę się nie wypowiadać, ze jest tani i im nie przeszkadza że pija to co pija O matko
Ostrovia, haha Duży uśmiech No proszę Cię, ja bym w ogóle tego do supli nie zaliczała Język

Jeśli chodzi o glutaminę, to bardzo się przydaje, jak ktoś robi sobie z dupki sito, poza tym zbędna.
michał e no moment, a SAA nie uszkadzają wątroby? orale?
wybacz, ale aktualnie na rynku PH pojawiają się coraz nowsze i mniej toksyczne produkty,
które są bezpieczniejsze dla wątroby niż orale apteczne czy piwniczne...
nie są wcale bardziej toksyczne niż przysłowiowa "meta" w tym momencie Uśmiech tylko trzeba się łapać
za PH dobrych firm a nie jakieś lewe gówna z "ameryki" ... i mieć na uwadze, że ten towar teraz
też jest wałkowany więc trzymać się konkretnych dobrych sprawdzonych dilów a nie allegrowiczów,
którzy tworzą konta na 10 dni Uśmiech
Purina - glutamina była by ok gdyby nie straty w jelicie
BrotheR - nie śledzę an bieżąco PH,. wiec moja wypowiedz jest o tych które były 2-3 lata temu na rynku Uśmiech,


temat jest do dyskusji wiec zapraszam innych




edycja: maniek
ja uważam , że lepiej brac SAA niż ph , ph mało jest dobrych firm jak mówiłeś brother i dużo wałków , a jak się ma sprawdzonego dilla i sprawdzonego mietka to jest raczej bezpieczniej , no i na kieszeni tez odczuć można
PH ma to do siebie, że działa bardzo "indywidualnie" że tak to ujmę, znam ludzi co brali,
sam aktualnie biorę, jedni wypowiadają się tak, że samopoczucie do dupy libido w dół,
bóle wątroby i głowy, odstawiają po tygodniu... a drudzy chwalą i nie obserwują żadnych sajdów tego typu,
sam nie zaobserwowałem żadnych bóli, jedyny skutek uboczny jaki obserwuje to różne skoki
w apetycie, raz się chce jeść jak diabli a raz trzeba w siebie wmuszać Uśmiech
badania wątrobowe zrobię tuż po cyklu, ale z tego co mi wiadomo, to niektórych meta i wino
bardziej haratały po narządach niż PH i wyniki mieli gorsze na mecie, także nie można wrzucać wszystkiego do jednego wora Uśmiech
i przede wszystkim, PH pokroju najpopularniejszego m-drola jest o wiele mocniejszy od metki,
to i też droższy, coś za coś Uśmiech
osobiście metki nie tknę, z orali rezygnuję w każdym następnym cyklu, tylko inj.
Pozdrawiam

PS: warto ująć, że PH jest traktowane jako suplement niestety, zależy gdzie też bo państwa już wprowadzają zakaz handlu i przypisują specyfikację pod SAA
ja nigdy nie tkne PH, dla mnie to syf.
ja tam mam jeszcze dużo supli do wypróbowania zęby brać się za coś mocniejszego


edit:

a co myślicie panowie o Muscle Test czy jest on waszym zdaniem z wyższej półki ph? w końcu 2 banie kosztuje
TO zrób sobie badania po cyklu na

M-Drolu i na cyklu po Mecie dobrej firmy ,to zobaczymy co wali mocniej po flakach ...
Nie przebadane copy w których tylko producent wie co tam w nich siedzi .
Saa jest znane od lat,wiadomo co robić w raziie jakiegoś Kuku a PH to nie wiadomo co to jest wg .


Kiedyś jak brałem H-Drola przy dull profilaktyce to czasem tak mnie flaki bolały że nie mogłem ogarnąć ;/ masakra ...
Przy mecie zaś z Enanem nie było tak dobrej profilaktyki i zero jazd z flakami .
Tak samo teraz z winem
kuba ja nie robiłem takich badań, ale znajomy robił, po mecie miał wyniki o 130% wyższe od norm,
po m-drolu niecałe 100% wyższe, a podpytywałem ludzi to i jeszcze gorsze wyniki niektórzy
mieli na mecie... także mówię, zależy jak trafisz to raz, dwa zależy dużo od Twojego organizmu Uśmiech
tak jak mówisz też znam takich co flaki napier*** po PH, a znam takich co np. Epi bardziej chwalą
od wina w oralu bo nie dość, że mniej szkodziło żadnych sajdów, to i lepiej ich ubiło Uśmiech
wiem, że co nowe to ludzie się boją... nie rozumiem czemu tylko wszyscy sugerują się opiniami
kilku osób na internetowych forach a potem powielają opinię nigdy nie mając styczności z tymi środkami... to jest śmieszne
"zostaw to syfiaste PH! jak już chcesz cykl to na SAA!"
" brałeś? jak odczucia?"
"nie brałem, ale nie wiadomo co tam siedzi i opinie ma zryte!"
... takie moje zdanie Uśmiech nie chwalę PH, ale podchodzę do temu w sposób racjonalny
Stron: 1 2
Przekierowanie