Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: PYTANIA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ćwicze na siłowni z przerwami 4-5 lat złamałem rękę w przedramieniu nie mogłem ćwiczyć przez 9 tygodni jaki plan polecasz. Teraz przez tydzień będę ćwiczył na hantli 5kg biceps triceps i bark chora ręką ale jaki plan później żeby szybko wrócić do wyników siłowych z przed złamania?

Czy przy bieganiu codziennie 35minut przed/ po siłowni moze spowolnic budowanie siły?
Bieganie spowoduję zmniejszenie nabierania masy co będzie oddziaływać na przyrost siły Uśmiech
Masę mam dobra 90 kg tluszczu troche na brzuszku jest ale nie jest źle niech ktoś się jeszcze wypowie na wczesniejsze pytanie też
Eee no, niektórzy walczą 20 minutowym interwałem i im to nie przeszkadza. 10 minut przed siłowym i 10 minut po. Spala się cukry, więc dobra sprawa, jak ktoś ma wysokowęglowodanową dietę, a na masie ma, więc... Uśmiech
ok dzieki teraz czekam na speca od dzialu niech powie co mysli i trening jakis poleci
Przekierowanie