Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: OCENA techniki podczas wyciskania na klate
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proszę o komentarz co do mojego wyciskania na klatkę jestem w stanie przyjąć każdą krytykę.Chodzi mi dokładnie o to żebyście ocenili moja technikę ćwiczę równe 4 miesiące moja waga 94 kg wzrost 204cm
96 kg



94kg


jedno razowe pomiary siły rób jak najrzadziej, zresztą lepsza wersją wyciskania jest gilotynowe, mniejszy angaż przednich aktonów naramiennych.
gilotynowy? dokladnie cos moglbys podpowiedziec
Wyciskanie gilotynowe to tzw. wyciskanie szerokim chwytem do krtani.
Ściągasz łopatki i barki, klatka wypięta i najważniejsze to szeroki chwyt.
Rola nóg nie ogrywa tutaj większego znaczenia, ponieważ w tym rodzaju wyciskania główna stabilizacja przechodzi ci na klatkę. Ciężar redukujesz mocno w dół, a w dolnej fazie ruchu ciężar przytrzymujesz na ok. 2-3 sek.
Ćwiczenie jest bardzo dobre przy budowie klatki.

Dla pokazania tego w praktyce oglądaj poniższy filmik od 1:20.





Myślę że pomogłem Uśmiech
dzieki wielkie i na pewno wypróbuje
Tylko nie szalej , bo jak upuścisz na krtań to będzie nieciekawie.
Możesz nam wysłać filmik jak robisz to ćwiczenie Uśmiech Wtedy w razie jakiś nieprawidłowości poprawimy
@
I jeszcze raz przypominam nie przesadzaj z ciężarami.
ok dzis bede na siłowni to zrobie filmik
to mowicie zeby wziasc mniej kilo niz normalnie podnosze bo teraz zaczynam 64 kg serie to ile mniej wiecej wziasc sobie
Musisz sam to wyczuć Uśmiech Ja np. jak robiłem klasycznym wyciskaniem serię 70kg x12 to na gilotynowe brałem nie więcej jak 55 kg.
Stron: 1 2
Przekierowanie