Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Pytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam jedno pytanie. Bo mam sporo fatu na brzuchu i klatce piersiowej. Czy przy diecie na masę i przy kreatynie mogę stracić niepotrzebny fat? Czy muszę najpierw się zabrać za gubienie tłuszczu?
Musisz najpierw zrzucić tłuszcz. Potem weźmiesz się za masowanie.
dopracuj jaspis, zacznij trenować i czekaj cierpliwie na efekty Oczko
Dziękuję bardzo. Zapraszam do działu dieta, aby mi ją ustalić na gubienie tłuszczu.
Jeśli to początki to kreatynę zostawił bym na potem. I tak będziesz miał dobre efekty, a po co przyzwyczajać organizm od początku do odżywek.
" Przyzwyczajanie organizmu do odżywek " ? to jak ty rozumiesz pojęcie odżywka, suplement ?. Żadna kreatyna tylko dobra dieta i porządny trening.
Panowie można powiedzieć, że mam już troche doświadczenie. Ćwiczę prawie rok. jednak z samą miską. Przybrałem z 65kg-73kg. Te mięśnie są, jednak chcę je kiedyś zobaczyc, wiec biorę się za redukcje tłuszczu. Jeszcze jedno: Ile razy dziennie robic aeroby? I o ktorej godzinie mniej wiecej?
Czas jaki sobie wyznaczysz to już od Ciebie zależy.Byle byś stosował regularne treningi
Przekierowanie