Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Aminokwasy.Jak brać???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Powiedzcie mi jak brać takie aminki. Zawsze biorę Bcaa przed i po treningu.Czas coś zmienić. Myślę o Mr.Big - Amino 16.000 - 600kap.
Jak je brać i czy w ogóle brać w dni nie treningowe bo tych informacji producent nie podaje.

http://www.*****.pl/sklep/Mr.Big_Amino_1...26984.html

Wartość energetyczna 82kcal
Białko 17g
Węglowodany 0,2g
Tłuszcze 1,7g
Aminokwasy w 100g produktu:
Alanina 4300mg
Arginina 6200mg
Kwas asparaginowy 6500mg
Cysteina 1900mg
Kwas glutaminowy 23010mg
Glicyna 4550mg
Histydyna 2400mg
Izoleucyna 3400mg
Leucyna 6300mg
Lizyna 4300mg
Metionina 1800mg
Fenyloalanina 3800mg
Prolina 7000mg
Seryna 4200mg
Treonina 3200mg
Tryptofan 765mg
Tyrozyna 2630mg
Walina 4700mg
aminki calodzienne - IMO zbedny wydatek

jak stosujesz bialko w prochu to trudno doradzic dobra pore, jak cos to okolotreningowo bym dal - ale jaka porcja tego nie wypraktykowalem (nie stosuje amin w tabsach tego typu)


j/w podobnie jak BCAA - ale jaki sens stosujac BCAA jednoczesnie??
ja biore aminokwasy tak
przed trningem 5kap..
po treningu 5 kap.
odrazy po przebudzeniu
Maniak to bym sobie brał przez jakiś czas zamiast Bcaa, tak sobie to kombinowałem . Ale z waszych wypowiedzi można wywnioskować że lepiej bcaa brać niż coś takiego.
Jaki jest Twój cel ? Dieta zbilansowana dobrze ? Robisz aeroby ?
Marian cel jest prosty, rosnąć na potęgę Oczko Dieta jest, niestety wiadomo nie zawsze idealna ze względu na prace itd. ale jest jak najbardziej.
Jak nie redukujesz według mnie aminokwasy(jakiekolwiek) to zbędny wydatek.Lepiej za te pieniądze(kupić białko) poprawić dietę skoro piszesz, że czasami kuleje. Jak jednak zdecydujesz się na zakup to daj rano i po treningu 1g/10 kg masy ciała.

Pozdrawiam
Podczas masowania nie używa się amino??
na masie nie jest zbyt potrzebne BCAA itd, IMO dobry dodatek - jak sa fundusze ofc.

Nie splycaj tematu bo bialko w diecie to tez aminki, jednak BCAA jako antykatabolik (glownie) nei ma takeigo zastosowania bo nie ma takich spadkow glikogenu, bilans robi swoje
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie