Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Body Combat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Body combat to energiczne zajęcia zawierające ruchy wzięte z takich sztuk walki jak: karate, kickboxing, Tai Chi czy też Tae Kwondo.

W body combat chodzi o to, by wystrzec się nudnej rutyny, która towarzyszy trenowaniu . To po prostu inspirujący, kreatywny trening przy dobrej muzyce , który sprawi, że zamiast skrupulatnie powtarzać określone wykopy czy ciosy , wypracujesz własny styl zwalczania zbędnych kilogramów.

Zanim zaczną się zajęcia instruktor robi rozgrzewkę,żeby uniknąć zakwasów i urazów Po rozgrzewce przed Tobą kombinacja pchnięć i kopniaków. Body combat może trenować każdy, niezależnie od jego wcześniejszych doświadczeń ze sportami walki. Na zajęcia można też uczęszczać nawet wtedy, gdy boisz się, że twoja kondycja jest kiepska. Poza tym, na ćwiczeniach unikniesz sparringu, czyli bezpośredniego kontaktu z inną trenującą osobą- twoje bezpieczeństwo jest więc pewne.

Jeśli zatem chcesz popracować nad sprawnością ciała, polepszyć swą witalność, zrzucić balast stresu, ale też spalić dużo zbędnych kalorii, wzmocnić mięśnie, a przy tym wszystkim uniknąć kontuzji- polecam zajęcia Body Combat
Przekierowanie