Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: szorstkiuser - plan poprawienia sylwetki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
xyzxyzxyz
powodzenia Uśmiech ale zes fotki dojebal hehe
No to powodzenia.
Ale pamiętaj, odżywianie to podstawa Uśmiech
Powodzenia i wytrwałości będę zaglądał jak Ci idą treningi.


Pozdrawiam Marian
Będę na pewno zaglądał. Porządna micha, pamiętaj Uśmiech
Będę zaglądał, Masuj i będzie dobrze!;d
ok to kilka słów na motywacje
po pierwsze masuj ile sie da bo chudzinka jestes , ale masz dobrą budowe ciała i łatwo ci to pojdzie tak mysle
po druge - atakuj najslabsze pkt. zawsze pierwsze , to da im szanse na popraw bynajmniej ja tak robie i sie sprawdza
dam ci przykład np..
barki tylne aktony umnie były cienkie dlaczego !? bo zawsze na początku robiłm wyciskanie sztangi czy wyciskanie hantli a na koniec jak juz byłem wyje.. to zaczynałem cwiczyc tylne aktony to wtedy juz nie dotrenujesz ich tak jak powinno byc , takz zaczynaj zawsze od tej słabszej czesci , pozdrawiam i bede zagladał !! bo dobry chłop z ciebie i przy pomocy uzytkowników forum beda z ciebie ludzie Oczko
Z chęcią tu będe zaglądał i motywował do treningów
a co do MC to nie jest jedyne ćwiczenie które obciąża kolana najbardziej to przysiady obciążają stawy kolanowe napisz więcej o tym problemie z kolanami może coś doradze jak będe wiedzial wiecej jaka przyczyna tych kolan
16.01.01

Po siłowni:
300g ugotowanego makaronu wraz z 500g mięsa+warzywa

Aktualnie jestem tak pojedzony, że odpuszczę sobie kolacje Uśmiech

Trening dzisiaj wyglądał tak:
(zapomniałem zapisywać ile zrobiłem serii, ale postaram się o tym pamiętać na przyszłość Duży uśmiech)
Zasada: zawsze 10 potwórzeń
Wyciskanie na atlasie
Wyciskanie sztangi leżąc (ławka skośna/pozioma) 1
Wyciskanie sztangielek
Rozpiętki
Wyciskanie francuskie hantli jednorącz
Wyciskanie francuskie sztangi leżąc

Po dzisiejszej wizycie, wiem czego mi tak brakowało przez ten okres Uśmiech
W następnych wpisach będę starał się napisać coś więcej, m.in o nastawieniu do treningu.
Pozdrawiam, Tomek.
ogarnij sobie diete jezeli mierzysz w jakies przyrosty .. 2 kanapki przed silka ???? kiepsko to widze
Stron: 1 2 3
Przekierowanie