Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Pomoc w rzeźbie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam 15 lat 173cm/55kg .Wczoraj z kumplem kupiliśmy podstawowy sprzęt na domową siłownie. Ławeczkę , gryf prosty, łamany, hantelki. I obydwaj chcemy się wyrzeźbić w czasie około 6 miesięcy. Jesteśmy w tych sprawach zieloni i nie wiemy od czego zacząć. Mamy zamiar trenować 4 razy w ciągu tygodnia. Czy są jakieś odżywki na rzeźbę, czy co mamy robić? Poleci nam ktoś co mamy robić, czym się odżywiać? I z góry przepraszam , że tak będę wypytywał, ale ja wiem tylko bardzo podstawowe rzeczy.
wpierw nabij troche miesa zeby pozniej bylo w czym rzezbic no bo jak przy 173 cm masz 55 kg to chudo zajrzyj do dzialu dieta tam chlopaki ci pomoga i zacznij jesc Uśmiech
Aha. Ale mam nabrać więcej tłuszczu, czy mięśni? xD
Mięśni . bo po redukcji będziesz ledwo widoczny Oczko
Sorry, ale pomyliły mi się klawisze warzę 65kg
miesni oczywiscie dzial dieta oraz trening dla poczatkujacych wklej swoj aktualny plan treningu i pomyslimy Uśmiech
Z tego co zrozumiałem to nie ćwiczyłeś nigdy i chcesz rzeźbić ? Żeby rzeźbić trzeba najpierw mieć z czego. Długa droga do rzeźbienia, zapraszam do działu dieta tam coś doradzę. Trening Ci chłopaki tutaj ułożą. Po odżywki do działu suplementy zapraszam.
No dokladnie. Nigdy nie trenowałem , jedyne co to pompeczki. Klatke mam w miare fajną, tylko troszkę tłuszczyku na brzuszku, ponieważ kiedyś musiałem brać sterydy, bo chorowałem na astmę. I teraz są tego efekty
Micha + odżywki (gainery, białka, węglowodany etc.)
kolego jak ty nigdy nie treniwałes nic i masz dopiero 15 lat ! to jak mowa tu o rzezbie , masuj jeszcze przez jakies 2 lata pozniej pomysle i jakiej kolwiek rzezbie , teraz jak ty chcesz cos rzezbic to ty trzonkiem od miotły ie schowasz
ps . Marian dobrze napisał ,, MASUJ,,
Przekierowanie