Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Dieta białkowa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, czy od takiej diety białkowej może się coś stać? Bo kiedyś przeczytałem na internecie, że od diety białkowej wysiadają nerki. Czy to prawda?

http://muscle-centre.pl/watek-dieta-na-m...e-rozpiski
witaj kolego pewnie ze moze sie cos stac , wszystko jest szkodliwe jesli sie nie dostosujesz do zalecanych dawek
Czyli jeżeli bede jadł czegoś za duzo?
Jeśli jesteś zdrowy to nic Ci nie będzie od takiej diety. Dla pewności możesz zrobić po 6 miesiącach stosowania podstawowe badania.


Pozdrawiam Marian
Bo własnie moja matka jest pielęgniarką i wczoraj gadała z sąsiadem, który trenował 7lat i powiedział jej że jestem jeszcze za młody na dietę (16lat). I oczywiście wyczytała gdzieś w gazecie, że można od takiej diety zachorować na nerki. I mam takie pytanie czy jest jakaś inna dieta niż ta białkowa na masę? Jeżeli podałby mi ktoś linki to byłbym wdzięczny
Bez urazy, ale i Twój sąsiad i Twoja mama plotą głupstwa. Białko to podstawowy budulec mięśni i bez niego możesz zbudować jedynie masę, ale TŁUSZCZOWĄ. Ja zaczynałem przygodę z siłownią właśnie w wieku 16 lat stosowałem dietę i żyje, jestem zdrowy! Dieta polega na obliczeniu Twojego zapotrzebowania organizmu i stosowaniu pewnego dodatku kalorycznego, a nie ładowaniu 2 razy większej ilości białka niż potrzebujesz.Na pewno wyjdziesz na diecie zdrowiej niż na śmieciowym jedzeniu.W takiej diecie stosujesz ZDROWE tłuszcze, ZDROWE węglowodany i białko, które jeszcze raz powtórzę jest budulcem mięśni w ludzkim organizmie.

Ułóż sobie dietę, wstaw do oceny to Ci skoryguje ewentualne poprawki.

mały cytat na koniec Oczko

Cytat:Białka stanowią ważny budulec Twoich mięśni ? bez nich nie możesz rosnąć i nie urośniesz. Białka dostarczają aminokwasów do budowy i utrzymania zdrowej tkanki. Twoje ciało potrzebuje 20 istotnych aminokwasów w odpowiednich ilościach, aby prawidłowo funkcjonować ? 8 z nich musi znaleźć się w Twojej diecie.

Pozdrawiam Marian
No tak, pokazywałem jej tą dietę i powiedziała, że w tej diecie jest same białko. I chciałaby i ja przy okazji też bym chhciał, żeby było tam trochę więcej węglowodanów i tłuszczy. Bo tłumaczyła mi, że jak organizm dostaje samo białko to nerki nie nadążają przetwarzać i się zapychają tym białkiem.
Podaj swoje dane oraz jaki masz typ budowy ciała.
16 lat/173cm wzrostu i 65kg wagi. Mam troszkę tłuszczu w okolnicy klatki i brzucha. Dopiero zaczynam przygodę z siłownią i najpierw muszę zrobić masę, żeby potem móc rzezbic. Mam zamiar osiągnąć 75 kg
Stron: 1 2 3
Przekierowanie