Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: podciąganie na drążku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jestem nowy na forum pisze z zapytaniem czy napisał by mi ktoś plan na podciąganie na drążku.Jak coś piszcie.Z góry Thx
przedstaw dokładny cel jaki się za tym kryje? co chcesz dzięki temu poprawić?
siłę z podciągania się z ciężarem? może powtórzeniowo? czy po prostu skupić się na rozbudowie
grzbietu dołączając taką kombinację drążka do planu?
chciał bym sie skupić na rozbudowie grzbietu,na tym najbardziej mi zależy
Na grzbiecie jest wiele mięśni na których ci najbardziej zależy na najszerszych czy prostownikach czy też czworobocznych
Aby rozbudować plecy to trzeba trenować je całe. Podstawa to martwy ciąg klasyczny, który dajesz na początek treningu, bez niego będą marne efekty, po tym możesz dać podstawę w budowaniu szerokości pleców czyli podciąganie na drążku nachwytem następnie coś bardziej typowego na szerokość czyli jakąś wersje wiosłowania.

Oczywiście trzeba trenować całe ciało.

Pytanie tylko czy chcesz po prostu podciągać się na drążku i na nim jedynie coś sylwetkę podkreślić cyzy chcesz go wpleść w plan całościowy.
chciał bym się po prostu podciągać i podkreślić sylwetkę.
To sie podciągaj .Rób 4serie po 15powt. Co trening lub dwa zmieniaj rozstaw rąk ale nie mniej niż szerokość klatki piersiowej.Możesz mieć problemy z nadgarstkami
jesli nie mozesz dac rady sam sie podciągnąc to niech ktos ci pomaga tz.. ze niech złapie cie za nogi i delikatnie pcha do góry tak zebys robił pełne ruchy ,kilka treningów i powinno byc dobrze a jak nie masz takiej mozliwosci to zacznij od sciagania drazka zwiekrzając ciezar , pozdrawiam
Przekierowanie