Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Suplementacja Antybiotyki = ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, byłem dziś u dermatologa, i muszę brać Antybiotyki na trądzik, i moje pytanie się dotyczy się tego czy mogę robić cykl na mono, gdy biorę lekarstwa?
Po kretce chyba nie możesz ich dostać, co najwyżej po glukozie.
Idź do lekarza, pokarz mu skład kreatyny i się zapytaj. I tak pewnie ci powie, że to sterydy i musisz ich unikać ^^
Czyli cykl odłożyć na później, tak?
Znajomy miał to samo. Lekarz pozwolił mu spokojnie jeść kreatynę , tylko nie mógł z białkiem przesadzać bo jest to jedna z głównych przyczyn trądziku.
też mam trądzik, może kiedyś zacznę z nim walkę Uśmiech
A no to za miesiąc zacznę w końcu cykl, bo już tyle razy przekładałem : D
Białko może spowodować trądzik gdy przesadzimy z jego spożyciem 3g/kg masy ciała. Jeżeli ktoś ma tendencję do trądziku radze unikać byle gainerów na prostych cukrach. Także chipsów, coli... ale to powinno być standardem dla wszystkich na tym forum
No ja nie pije coli, nie jem chipsów itp, naprawdę bardzo bardzo rzadko. A co do białka to mam troszkę wiecej niż 3g/kg masy ciała, bo ważę 60, a codziennie spożywam około 200g.
W takim razie gratuluje głupoty 3g białka przy 60kg, masz już przyczynę trądziku.
A od takiej ilości białka to nie nabudujesz masy mięśniowej: napędzasz mocno metabolizm co w konsekwencji prowadzi do tego ze musisz dostarczać więcej kalorii, acetylowe wolne rodniki w wątrobie,zakwaszenie( zaburzenie procesów enzymatycznych), obciążenie ukł. trawiennego iw wydalniczego itd. ( można wymieniać w nieskończoność)
To jak proponujesz to zmienić?
Ale jak nie ćwiczyłem, jeszcze nie wiedziałem co to siłownia, to jadłem 2-3 posiłki, to też miałem trądzik ..

Ps. Przy układaniu na forum diety, nikt mi tego nie doradził, wrecz przeciwnie pierwsza dieta jaką wsadziłem miała jakieś 160-180 g białka, ale kazali mi zwiekrzyć Ww, Kalori, Białka, tłuszczy
Stron: 1 2
Przekierowanie