Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Jaki plan? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Jaki plan? (/watek-jaki-plan)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jaki plan? - robo815 - 26-02-2012 18:39

Za mało ćwiczeń na dwugłowe uda ,brak ćwiczenia na tylny akton barku,w plecach dodaj podciąganie na drążku


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 18:45

Dzielenie barków na 3 dni jest bezsensowne.

Plan wygląda już lepiej. Ale i tak przeładowałeś ten biceps: Ja bym na niego dał uginanie stojąc (21) i młotki na ławie skośnej.
I zamiast francuza leżąc, daj siedząc w podchwycie.
Na barki daj odwrotnego baterflay (na tył)
Rób to w dość wysokim zakresie powt. Uśmiech


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 18:46

Nie jest bezsensowne Uśmiech
Jak chce 3 dniowy plan to jest to lepsza opcja niż robić z nogami Uśmiech
Nie ma przeładowanego bica jak odpowiednio serie machnie Oczko Poza tym "siódemki" bardziej na stagnacje Uśmiech


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 18:53

Nie są przeładowane ?! Zobacz na mięśnie nóg a na mięśnie bicepsa, na nogi ma raptem jedno cw więcej niż na biceps... bierz pod uwagę proporcje...
Barki to nie jest tak gigantycznie duży mięsien aby dzielić go aż na 3 dni. Po drugie nie jest jeszcze na takim poziomie żeby aż tak izolować te aktony od siebie.


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 18:56

No nie jest przeładowany Oczko. To jak ma inne części planu ustawione to inna bajka.
Nogi to połowa ciała i powinno się je robić osobno , albo z jednym aktonem , więc jego poziom nie ma tu nic do rzeczy.


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 19:15

Ale jak zrobisz jeden akton na trening to na takim stażu ich nawet nie spompujesz...(tytaj akurat staż ma DUŻO do rzeczy;])
Co do bicepsa- nie przekonałeś mnie jakoś... bo wytłumaczenie, że to inna bajka to żadne wytłumaczenie...


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 19:19

To takie że na nogi niech wrzuci jeszcze 1 ćw , odpowiednia ilość serii i bicek nie jest przeładowany.
Pompa wykładnikiem dobrego treningu ? hahaha Oczko uśmiałem się.


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 19:22

Może nie sama pompa, ale samo wykończenie mięśnia(w granicach rozsądku).


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 19:24

Niech robi jak chce. Dla mnie nogi się powinno robić same + ewentualnie jeden akon do nich , gdyż jest to za duża partia i wymaga za dużo roboty Uśmiech


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 19:30

Ale czy ty nie rozumiesz że wszystkich aktonów się nie wyizoluje aż do takiego stopnia, aby każdy z nich oddzielić ?