Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Jaki plan? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Jaki plan? (/watek-jaki-plan)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jaki plan? - robo815 - 26-02-2012 19:37

Przy takim stazu chcedzie dzielić barki na aktony> Po co?


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 19:38

Pisałem o tym wyżej Robo, ale Pan Lax uznał że staż nie ma tu nic do rzeczy.


RE: Jaki plan? - robo815 - 26-02-2012 19:41

Pan ,Zioło skończ mnie rozbawiać.
Lax co da że rozdzielsz barki na 3części?
Popieram wypowiedź Ziola


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 20:26

To że nogi stanowią połowę ciała i jaki sens jest do tego pchania jeszcze całych barków ?


RE: Jaki plan? - Bartek16 - 26-02-2012 20:31

Nie słyszałem jeszcze nigdzie żeby początkujący rozdzielał barki .


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 20:39

Niech robi jak uważa Uśmiech
Ja za to znam sporo osób które na początku tak zrobiły. Nikt nie narzekał Uśmiech


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 20:53

Napisałem że się nie wyizoluje wszystkich części barków.
"Znam sporo osób które zrobiły tak na początku"- problem rozwiązany, nie bazujesz na swojej wiedzy, tylko na bajkach kolegów, nie wyciągasz wniosków z tego co sam robisz, tylko powtarzasz to co mówią inni.


RE: Jaki plan? - barthez008 - 26-02-2012 21:08

Powiem wam Panowie, że tak zaczołem to wszystko czytać i mam spory mętlik w głowie. Na dziś sobie to odpuszczę bo ogólnie to został mi jeszcze jeden tydzień FBW, także myślę że spokojnie do tego czasu ułoże jakiś odpowiedni plan z waszą pomocą oczywiście. Jak narazię będę musiał zrobić porządną rozkminę tego wszystkiego co napisaliście bo naprawdę ciężko to wygląda ale raczej sobie na poradzę.
Dziś już raczej tego planu nie napiszę, ponieważ wolę to wszystko zrobić na spokojnie tak aby nie dawać 100 razy jednego i tego samego.
Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie Uśmiech.


RE: Jaki plan? - barthez008 - 26-02-2012 21:08

Powiem wam Panowie, że tak zaczołem to wszystko czytać i mam spory mętlik w głowie. Na dziś sobie to odpuszczę bo ogólnie to został mi jeszcze jeden tydzień FBW, także myślę że spokojnie do tego czasu ułoże jakiś odpowiedni plan z waszą pomocą oczywiście. Jak narazię będę musiał zrobić porządną rozkminę tego wszystkiego co napisaliście bo naprawdę ciężko to wygląda ale raczej sobie na poradzę.
Dziś już raczej tego planu nie napiszę, ponieważ wolę to wszystko zrobić na spokojnie tak aby nie dawać 100 razy jednego i tego samego.
Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie Uśmiech.


RE: Jaki plan? - Bartek16 - 26-02-2012 21:11

Jak ktoś wyskakuje z nieracjonalnymi propozycjami to co się dziwić że u pytającego jest mętlik.