Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Jaki plan? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Jaki plan? (/watek-jaki-plan)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 21:12

Propozycja jest racjonalna Uśmiech
Zielsko skończ. Nie masz nic do powiedzenia , a twoje wnioski są tak żałosne jak Ty sam i tyle w tym temacie Uśmiech


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 21:18

Oburzenie, nie ? Bo napisałem prawdę ? Laxuś.. to widać jak ktoś nie ma argumentu Uśmiech
A uśmiechnięte emotikony nie zatuszują twojego oburzenia Język


RE: Jaki plan? - Bartek16 - 26-02-2012 21:32

(26-02-2012 21:12)Lax napisał(a):  Propozycja jest racjonalna Uśmiech
Zielsko skończ. Nie masz nic do powiedzenia , a twoje wnioski są tak żałosne jak Ty sam i tyle w tym temacie Uśmiech

Dla jednego racjonalna, a dla większości jak widać nie.
Lax ja doceniam to, że chcesz się udzielać i pomagać, ale rozważ swoje propozycje przed napisaniem.


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 22:01

Nie jestem oburzony Uśmiech Lecz zażenowany tym co piszesz i jak się pogrążasz kompromitując jednocześnie Uśmiech.
Nie mam nic do zarzucenia tej propozycji. Źle by na tym nie wyszedł.


RE: Jaki plan? - Bartek16 - 26-02-2012 22:05

A ty dalej na swoim Uśmiech Podaj jakieś sensowne argumenty ....


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 22:16

Mój boże ile razy to mam jeszcze pisać.
Nogi stanowią połowę ciała , żeby je odpowiednio przerobić potrzeba dużo wysiłku i czasu. Jaki więc sens ma pakowanie do nich jeszcze barków ?. Na trening nóg należy poświęcić osobny trening.
W takim przypadku jak da boczne do pon i tylne do środy to ujdzie zrobienie przodów.
Moge sie zalozyc ze jesli zrobisz nogi tak jakbys chcial (czytaj wkladajac w to duzo wysilku) to nie zrobilbys treningu na barki w 100%. Najlepszą opcją byłoby zrobienie ich w inny dzień osobno gdyż niektórzy zaliczają je nawet do dużych partii mięśniowych. On chyba nie przewiduję takiej możliwości , więc podział jest najlepszą opcją Oczko


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 22:26

Hehe, tylko ty nadal to samo.
Tu chodzi o sam fakt barków! podzielenie ich na 3 będzie NIEKORZYSTNE!
A jeżeli chce się skupiać na nogach to niech pojedzie na planie 4 dniowym.I wtedy wszystko będzie cacy, bo nigdy nie przystanę na to że dzielenie barków na 3 aktony na osobne sesje jest czymś dobrym- bo to bzdura.


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 22:31

No 4 dniowy był by najlepszy to mogę się zgodzićUśmiech
Ja po konsultacjach z Dumą wprowadziłem podział do swojego planu
nie narzekam Uśmiech Barki wchodzą elegancko i mogę się lepiej skupić na nogach.
I dzielenie nie jest bzdurą tylko twoją własną opinią która ma mało wspólnego z prawdą Uśmiech


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 22:40

Moją opinią ?
Stary- zobacz co tutaj sądzą o Twoim dzieleniu barków...
Podałem Ci argument dla którego takie dzielenie NIE jest dobre, a ty dalej swoje, a jakoś twardych argumentów nie widzę nt. tego że jednak to dobry sposób.
Na prawdę- nie tylko ja sądzę tak jak sądzę


RE: Jaki plan? - Purina - 26-02-2012 22:46

Nogi osobno, barki razem! I koniec Język