Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Jaki plan? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Jaki plan? (/watek-jaki-plan)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jaki plan? - Purina - 26-02-2012 22:46

Nogi osobno, barki razem! I koniec Język


RE: Jaki plan? - Lax - 26-02-2012 22:47

Dobra nie ma sensu robienie spamu.
Uważaj sobie tak dalej

Pozdrawiam.


RE: Jaki plan? - Zielsko - 26-02-2012 23:06

Najlepiej jest w ten sposób napisać i uniknąć "tłumaczenia się" mi to tam lata, bo każdy widzi kto ma racje i każdy też ma swoje zdanie na ten temat. Niestety odmienne niż Ci się wydaje Uśmiech


RE: Jaki plan? - robo815 - 26-02-2012 23:09

Lax jak się nie znasz to nie siej zametu!!!


RE: Jaki plan? - BrotheR - 27-02-2012 17:50

Lax ale tu bzdury siejesz.. aż oczy bolą Uśmiech
w jaki sposób chcesz wyizolować aktony naramiennych wyjaśnisz mi? jakieś uzasadnienia
anatomiczne? równie dobrze możesz podzielić bicepsy na głowy krótką i długą albo tricepsy
robić każdą z 3 głów innego dnia xD weź się zastanów co Ty mówisz... Uśmiech
już pomińmy fakt, że niektórzy próbują łączyć tylny akton naramiennych z grzbietem, ma to pewne
uzasadnienie bo jest on mocno aktywny przy grzbiecie i można tak dysproporcje łatać,
ale dzielenie naramiennych na 3 różne sesje nie ma kompletnie żadnej logiki, po pierwsze
nie będziesz w stanie wyizolować przodu od tyłu, po drugie jeżeli nawet taki sens by się znalazło
jakimś cudem, to osoba z tak małymi naramiennymi nie będzie miała kompletnie żadnych
korzyści z takiego podziału, nie zostaną one przerobione należycie pod każdym kątem,
angaż aktonów naramiennych jest tak bardzo zmienny z racji na wielo-ruch stawowy w barkach,
że nie ma uzasadnienia dla takiego podziału, możesz podzielić na jednym treningu
zaczynając sensownie od którejś strony przechodząc w przód/tył lub na przemian, ale nie na 3 treningi Uśmiech


RE: Jaki plan? - Lax - 27-02-2012 18:02

Dlaczego bzdury ? Wiele osób tak robi i jeszcze nie słyszałem , żeby ktokolwiek narzekał.
To że wam się wydaję to niewłaściwe , nie znaczy , że niektórzy nie
czerpią z tego korzyści i nie są zadowoleni z takiego podziału Uśmiech


RE: Jaki plan? - BrotheR - 27-02-2012 18:07

Lax podaj mi jakiś znany autorytet, który tak robi? Uśmiech już pominę nawet to, że będzie taka
osoba ważyła 120-140 kg, jeżeli wg taką znajdziesz Uśmiech bo jeżeli masz na myśli osoby u siebie
z siłowni to lepiej nie mów "wiele osób tak robi" Uśmiech
nam się nic nie wydaje, przejrzyj książkę od anatomii zanim powiesz, że komuś się coś wydaje...
nawet podstaw anatomii nie ugryzłeś żeby twierdzić, że mi się coś wydaje Uśmiech


RE: Jaki plan? - Lax - 27-02-2012 18:12

Mistrz europy w kulturystyce ostatnio tak zaczął robić i jest zadowolony Uśmiech


RE: Jaki plan? - BrotheR - 27-02-2012 18:15

Lax wiesz ilu jest mistrzów europy w kulturystyce? o chłopie... xD
imię i nazwisko, kategoria wagowa, kategoria kulturystyczna? podaj coś bo chętnie wtedy
oblukam co w trawie piszczy Uśmiech bo to co napisałeś kompletnie mi nic nie mówi

PS: jeżeli masz z tym mistrzem kontakt a nie znasz jego danych, to poproś by się przedstawił,
zapisz na kartce jak nie spamiętasz i daj znać Uśmiech i poproś o logiczne uzasadnienie dlaczego tak robi Uśmiech


RE: Jaki plan? - Lax - 27-02-2012 18:16

http://szymonlada.pl/
Tu znajdziesz wszystko.