Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
dziennik HAREGO - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: dziennik HAREGO (/watek-dziennik-harego)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: dziennik HAREGO - haryn78 - 08-04-2012 17:27

PIETRO nie napisałem wam wcześniej ale ja ćwiczę w piwnicy i mam tylko dwa hantle trochę złomu i pręta który mi służy jako sztanga ale pomału sobie organizuję wszystko tzn,
po ciężkich trudach załatwiłem sobię klucz do suszarni pomału muszę trochę ją ogarnąć bo ciężko idzie trenować.a tak to ćwiczyłem u siebie w piwnicy a piwnica ma 150cm na 180cm to dużo nie mogłem na wojować przy niektórych ćwiczeniach musiałem wychodzić poza no ale cóż trzeba sobie jakoś radzić co innego jak bym tu mieszkał już długo ale ja dopiero na tym miejszkaniu mieszkam dopiero 2lata i nie miałem jak sobie zalatwić jakiegokolwiek pomieszczenia na silownię nie ma czasu i też daleko.
przy dobrych wiatrach to w maju zakupię sobię ławeczkę to będe miał większe możliwość co do treningów.
a jak już jesteśmy przy ławeczce to chcę kupić taką co ma skos górny i dolny na rozpiętki i na nogi a jak uważacie to na rozpiętki i na nogi to sprawdza sie czy to taka lipa?
a co do pow to mam robić na duże partie 15-8 pow a na małe 8-6pow?


RE: dziennik HAREGO - Lax - 08-04-2012 17:42

Na małe to 20-15 powtórzeń Uśmiech


RE: dziennik HAREGO - haryn78 - 08-04-2012 17:54

i tyle pow to dobre na masę?
a co do tej ławeczki jak uważasz?
a tak w skrócie parę słów o mnie
jeśli chodzi o treningi to zdarzyło mi sie kiedyś ćwiczyć ale tak na poważnie to trenuję gdzieś koło 2lat oczywiście w piwnicySzczęśliwy
a jeśli chodzi o jakieś odżywki to jadłem kiedyś odżywki białkowo-węglowodanowe i kreatyne też ale jak jeszcze nie wiedziałem do czego i w jaki sposób to służy Szczęśliwy a teraz nic na sucho tylko dieta mizerna ale jest nie stać mnie na jakieś bogactwa.
chłopaki powiedzcie mi jak to jest waga mi stoi a ja po sobie widzę efekty małe bo małe ale są chyba że mi się w oczach pier..Cyklop


RE: dziennik HAREGO - magicmeal - 08-04-2012 19:18

Haryn może napiszesz coś więcej o sobie? Twój staż,wiek, wymiary?


RE: dziennik HAREGO - Lax - 08-04-2012 19:46

Dobrze Michał Konowalski powiedział , nie należy patrzeć na wagę lecz bf Uśmiech
Ogólnie mnie by wystarczył do rozpiętek skos dodatni na ławeczce , ale to twoja decyzja.
To do nóg tzn ? Do wyprostów ? Jak tak to dobra opcja bo dobre ćwiczenie.


RE: dziennik HAREGO - robo815 - 08-04-2012 20:24

Kupujac ławeczke patrz na jej regulację,wytrzymałość,aby miała wyciąg i modlitewnik.
Stałych rozpiętek nie polecam,lepiej wolnym ciężarem.Prostowanie i uginanie nóg może być Uśmiech


RE: dziennik HAREGO - Bartek16 - 08-04-2012 20:31

Powodzenia i wytrwałości.


RE: dziennik HAREGO - magicmeal - 08-04-2012 20:47

Oczywiście będę zaglądał na twój profil


RE: dziennik HAREGO - Pietro_1 - 08-04-2012 21:23

Ja mam w piwnicy 180cm wysokości zażyj do mojego dziennika równieżUśmiech jak byś opisał jaki masz sprzęt na początku i więcej coś o przebytym treningu etc to było by od razu wiadomoUśmiech Ja polecam ławeczkę z 2 rodzajami skosu (sam bym chciał mieć ujemny u siebie). na nogi spoko ale na rozpieraki to dziadostwo lepsze hantleUśmiech


RE: dziennik HAREGO - haryn78 - 09-04-2012 11:21

ROBI tzn jaśniej na jakie regulacje i wytrzymałość mam patrzeć?