Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Jaki plan treningowy? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Jaki plan treningowy? (/watek-jaki-plan-treningowy)



Jaki plan treningowy? - Dante - 17-08-2012 13:10

Chciałbym abyście pomogli mi w ułożeniu planu treningowego. Chodzi o to aby szybko pozbyć się zbędnej wagi oraz polepszyć kondycje. Nie chodzi mi ogólnie o mięśnie bo ćwiczę amatorsko boks i potrzebna jest mi kondycja, siły trochę mam ale przyda się jej więcej.


RE: Jaki plan treningowy? - Bartek16 - 17-08-2012 13:18

Napisz coś więcej o sobie ( wzrost, waga .... )


RE: Jaki plan treningowy? - Dante - 17-08-2012 13:56

Niski: 175
Waga: chyba coś koło 110 (dużo)


RE: Jaki plan treningowy? - Bartek16 - 17-08-2012 15:19

Samym planem treningowym nie pozbędziesz się dodatkowych kg, bo najważniejsza jest dobrze zbilansowana dieta. Na początek wejdź w odpowiednie działy i przeczytaj podwieszone wątki, a następnie ułóż i wyślij do oceny plan ćwiczeń i jadłospis. Na początek poleciłbym ci FBW ( A, B ) + do tego trening aerobowy najlepiej 3 razy w tygodniu.

@
W razie jakiś wątpliwości pisz śmiało Uśmiech


RE: Jaki plan treningowy? - łapa50cm. - 18-08-2012 08:08

trening 5 razy w tygodniu co drugi dzien po treningu rowerek 45min... , napisz sam jakbys widzial taki trening , ja ci najwyrzej poprawie


RE: Jaki plan treningowy? - Dante - 27-08-2012 23:49

W najbliższym czasie zamierzam z bratem kupić hantle oraz sztangi (przepraszam że tak piszę ale nie znam się). Słyszałem także że istnieją odżywki na szybsze spalani kalorii. Czy są one bezpieczne?

*rowerka nie mam, może inny pomysł?


RE: Jaki plan treningowy? - TopiK - 28-08-2012 16:54

Tak, istnieją takie specyfiki, działają one na zasadzie termogenezy, co ma na celu pobudzenie tkanki tłuszczowej do jej spalania.
Czy są bezpieczne? - Nie wiem, większość jest oparta o naturalne składniki, więc jakoś szkodliwe raczej nie są. Ale pamiętaj, że spalacze nie odwalą za Ciebie całej roboty, musisz zadbać szczególnie o dietę i o trening, taki spalacz to ewentualnie jako dodatek, zielona herbata też trochę powinna pomóc. (Chociaż ja spalaczy nigdy nie używałem, a jak byłem na redukcji to waga i tak dobrze leciała. Kwestia ujemnego bilansu kalorycznego.)

Zamiast rowerka bieganie Oczko


RE: Jaki plan treningowy? - ShakD - 29-08-2012 18:56

No jak najbardziej biegania-> wyrobisz sb kondycje i spalisz zbędne tłuszcze
a skoro boksujesz to polecam dłuższe "walenie" w worek treningowy, gruszkę,skakanka, sparingi, to także ujmuje zbędnego ciałka i dodatkowo trenujesz przy tym boks.
hmmm.... i tyle jesli chodzi o to co mi teraz przychodzi do głowy;p


RE: Jaki plan treningowy? - michał.k - 30-08-2012 14:26

Staraj się zbilansować dietę, czyli na pewno sruu produkty z białej maki/słodkie napoje/fass food(gotowe).
Dużo aktywnosci- rolki/basen/bieganie(truchcik na początku)/rower itd.

Na razie nie masz sprzętu wiec próbuj trenować - z waga własnego ciała- drążek/syzyfki/pompki/spięcia brzucha itd

Pozdrawiam M.K