Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Trening mięśni klatki piersiowej. - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Trening mięśni klatki piersiowej. (/watek-trening-mi%C4%99%C5%9Bni-klatki-piersiowej)



Trening mięśni klatki piersiowej. - Krzyku - 15-09-2012 18:49

może ktoś go przedstawiał na tym forum albowiem sam mojego autorstwa krótki poradnik zaprezentuje wszystkim użytkownikom Uśmiech

A więc-

Stajemy przy futrynie lub stabilnym sprzęcie domowym w lekkim rozkroku, jedna ręka luźno opuszczona, druga wyprostowana i zaparta (pod kątem 90 stopni względem tułowia)o nasze stabilne oparcie. W tej pozycji wykonujemy skręty tułowia w przeciwnym kierunku do rozciąganej strony klatki.

nie przedstawię zdjęcia bo nie zdołałem znaleść na ten moment by to wyglądało jakoś Uśmiech

Jak jakieś pytania zapraszam na PW


RE: Trening mięśni klatki piersiowej. - ZAGUBIONY - 18-09-2012 00:56

Dzięki, przyda się bo można to zrobić w krótkim czasie mając jedynie chwilę przerwy.


RE: Trening mięśni klatki piersiowej. - Piter16 - 19-09-2012 09:34

Takim ćwiczeniem ZGUBIONY nie rozbudujesz klatki, jedynie dobra opcja przed treningiem na rozgrzanie i podniesienie temp. Ciała.


RE: Trening mięśni klatki piersiowej. - Krzyku - 19-09-2012 15:51

Piter-jest to ćwiczenie dla początkujących w sam raz na ''ćwiczenia zaplanowane w domu''

Podniesie temp.to nie to ćwiczenie Uśmiech polecam pajacyka,klatki nie rozbuduje się tak jak ćwiczeniami przy użyciu sprzętu-nie jest to najlepszy trening wśród domowych ale dobry bo wiele osób mówiło a ja jestem jedną z nich co oceniają ten trening a PLUS może nie wielki ale jednak

pozdrawiam.Krzyku :-)


RE: Trening mięśni klatki piersiowej. - Bartek16 - 19-09-2012 16:09

Kszyku każde ćwiczenie podnosi temperaturę mięśni i skóry Uśmiech


RE: Trening mięśni klatki piersiowej. - Krzyku - 19-09-2012 16:15

No wiem że każde ćwiczenie rozgrzewa-to jest jasne Uśmiech ale moje ćwiczenie zdaniem pitera nadaje się tylko do rozgrzewki heh


RE: Trening mięśni klatki piersiowej. - Bartek16 - 19-09-2012 16:21

Jeżeli chodzi o ćwiczenie w domowych warunkach to jak najbardziej ok Uśmiech


RE: Trening mięśni klatki piersiowej. - Krzyku - 20-09-2012 16:49

Dokładnie Bartek :-)