Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Dziennik Jakuba - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Dziennik Jakuba (/watek-dziennik-jakuba)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik Jakuba - Piter16 - 09-10-2012 17:56

Znam się z autorem dziennika i ci potem że nie do końca wyłącznie przez siłownie Uśmiech


RE: Dziennik Jakuba - Jackob 15 - 09-10-2012 19:55

Oczywiście też mam różne zajęcia typu wożenie, noszenie drzewa itd. To normalne... na siłowni dobudowuje sobie masę mięśniową. Na początku wyglądałem, że tak powiem jak patyk. Zająłem się treningiem fbw i po roku ćwiczeń zauważyłem duże postępy. Dlatego przeszedłem na trening split, by zająć się dokładniej poszczególnymi partiami mięśni, takie jak biceps.
TRICEPS


Luknijcie na technikę wykonywania ćwiczenia, bo nie jestem do końca pewny czy dobrze wykonuję.

Prostowanie ramienia z wyciągu górnego stojąc ( 40kg)







Wyciskanie francuskie ( 7,5 kg )






Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia ( 10kg )






To na tyle, zaprezentowałem cały trening tricepsa. Niedługo dodam filmiki z innymi ćwiczeniami.


RE: Dziennik Jakuba - Piter16 - 09-10-2012 20:59

Zapowiada się dobry dzienniczek Uśmiech Więc tak praktycznie w każdym ćwiczeniu masz podstawowe błędy. Wolisz żebym ci tu napisał ? czy jak przyjadę do ciebie to ci pokaże ?


RE: Dziennik Jakuba - Jackob 15 - 09-10-2012 21:07

No lepiej by było, gdybyś pokazał mi jak poprawnie wykonuje się te ćwiczenia, zawsze szybciej opanuje technikę Uśmiech


RE: Dziennik Jakuba - Piter16 - 09-10-2012 21:14

No, oki Uśmiech Postaram się może za dwa tygodnie Uśmiech


RE: Dziennik Jakuba - Jackob 15 - 10-10-2012 19:53

BICEPS



Styl młoteczkowy ( 17,5kg )





Uginanie ramion na (modlitewniku): chwilowo nie posiadam modlitewnika, ale zastąpiłem to gąbką na której opieram nogi przy wyprostach na maszynie. ( 12kg )






Uginanie ramion z drążkiem z wyciągu dolnego ( 20kg )





To tyle jeśli chodzi o bicepsy, już niedługo dodam nowe filmiki.


RE: Dziennik Jakuba - Piter16 - 10-10-2012 20:25

Jakub starasz się i to widać Uśmiech ale jak najszybciej muszę cię poprawić bo niestety te ćwiczenie nie są dobrze wykonywane Smutny ale jak to się mówi spokooojnie wszystko z czasem


RE: Dziennik Jakuba - Jackob 15 - 10-10-2012 20:40

Ehh ok, to na razie się może wstrzymam z tymi filmikami, jak opanuje technikę to się powrzuca Uśmiech


RE: Dziennik Jakuba - Piter16 - 10-10-2012 20:48

Dodawaj dodawaj ! będzie wiadomo nad czym trzeba popracować ciężej


RE: Dziennik Jakuba - Jackob 15 - 10-10-2012 20:54

Ok, ok Uśmiech Najbliższy trening mam w czwartek, także nagram nowe filmiki. Jeśli są to małe błędy to możesz mi wypisać, postaram się już ich nie robić, a raczej nie będę już ich robił Uśmiech