Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Aminokwasy.Jak brać??? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Suplementy i odżywki (/dzial-suplementy-i-od%C5%BCywki)
+--- Wątek: Aminokwasy.Jak brać??? (/watek-aminokwasy-jak-bra%C4%87)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - ARNI1964 - 05-01-2012 23:49

Carbo się przydaje po treningu, tylko trzeba pilnować dawki żeby się nie zalewać, ja aktualnie biorę połowę zalecanej dawki bo mi zaczynał bęben chu...a przysłaniać Oczko


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - bicepsik.pl - 05-01-2012 23:51

to sie nazywa miażdżyca bolesna. Jak sie schylasz to ci brzuch miażdży jaja


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - ARNI1964 - 05-01-2012 23:59

Uśmiech) Wiesz jak to mówi staropolskie przysłowie, " Dobry Pan zawsze trzyma konia pod dachem " Uśmiech)


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - maniak7000 - 06-01-2012 00:04

(05-01-2012 23:51)bicepsik.pl napisał(a):  to sie nazywa miażdżyca bolesna. Jak sie schylasz to ci brzuch miażdży jaja

(05-01-2012 23:59)ARNI1964 napisał(a):  Uśmiech) Wiesz jak to mówi staropolskie przysłowie, " Dobry Pan zawsze trzyma konia pod dachem " Uśmiech)


CyklopCyklopCyklop



wrocmy do tematu - spam post otwierajcie Panowie - hehe


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - Danieloooi - 06-01-2012 00:41

Dobra może ja się podzielę swoją opinią..

Moim zdaniem jeśli chodzi o BCAA to osobiście stosuje na masie.
Czemu ? odpowiedź prosta (nie raz już to odczułem) - o wiele większa regeneracja !

Przy braku stosowania BCAA o wiele dłużej mi się utrzymują zakwasy (np. triceps około 4 dni go czuje), (dbam o posiłki, sen) - gdy stosuje BCAA czas zakwasów znacznie mi się skraca czas (po 2 dniach już nie czuje praktycznie) Uśmiech
Nie raz "spece" mówią "na masie BCAA zbędne" , no właśnie mówią ale realia są inne Oczko
Dodam że stosuje stałą suplementacje BCAA.

Co to Aminek całodziennych to nie stosowałem i raczej nie zamierzam Uśmiech


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - Marian - 06-01-2012 00:50

Szybciej znikają zakwasy bo BCAA według pewnych badań powoduje większy wychwyt tlenu z powietrza co zmniejsza zmęczenie i wspomniane już zakwasy. Problem w tym, że Ja jak i wiele osób nie czuje zakwasów po treningu. Tylko żeby ktoś nie napisał, że słabe treningi robimy. Duży uśmiech
Według mnie i BCAA i aminokwasy całodzienne na masie są zbędne chyba, że za dużo macie pieniędzy w portfelu.


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - Danieloooi - 06-01-2012 00:58

No nie wiem jak Ty ale Ja praktycznie po każdym treningu mam zakwasy, poprostu daje z siebie wszystko, trening ma być na 110% i koniec kropka. - tego się trzymam ;-) Sprawa indywidualna jeśli chodzi o trening Duży uśmiech
Jednak moim zdaniem jak już wcześniej Maniakus Duży uśmiech wspomniał BCAA to "dobry dodatek" jak są fundusze oczywiście Uśmiech


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - Botage - 06-01-2012 13:24

Panowie, powiem tak... jakby każdy miał idealną dietę to nie musiałby nic kupować. Bcaa i całodziennie przy masie można brać - pomagają. Wiadomo, że są inne suplementy, które się stawia na pierwszym miejscu.
Druga rzecz gdy osoba ma już dużą masę mięśniową, którą nie jest łatwo przecież utrzymywać a nawet rozbudowywać ciągle.

PS: Poszukam artków na ten temat Język


kazdy w osobnym temac


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - ARNI1964 - 11-01-2012 22:26

Powidzcie mi bo już teraz nic nie rozumie , przy masowaniu ktróre aminokwasy lepiej brać ( zakładając że wszystko inne już mam i chce kupić amino) BCAA czy proste???


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - bicepsik.pl - 11-01-2012 22:48

Najlepiej takie http://www.bicepsik.pl/92-olimp-anabolic-amino-900-mega-tabs-300-kap.html