Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Aminokwasy.Jak brać??? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Suplementy i odżywki (/dzial-suplementy-i-od%C5%BCywki)
+--- Wątek: Aminokwasy.Jak brać??? (/watek-aminokwasy-jak-bra%C4%87)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - maniak7000 - 11-01-2012 22:52

proste dla mnie zbedny wydatek - nie widze sensu przeplacac.. jak juz to BCAA a jak nie to dobre WPC i jest dobrze Oczko


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - ARNI1964 - 11-01-2012 23:17

Ponowiłem temat maniak bo poczytałem na ***** i tam dla odmiany piszą na odwrót że jeśli już brać amino przy masowaniu to nie bcaa tylko te drugie.(proste)


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - maniak7000 - 11-01-2012 23:22

zamiast czytac opinie wszystkich wybierz kilka sprawdzonych informacji i tylko swoja logika sie kieruj .. bo neistety w tym "sporcie" sa GURU na roznych biegunach tak/nie BCAA/aminy etc etc


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - Marian - 11-01-2012 23:29

Jest tylko jedno rozwiązanie poczytaj dokładnie o tych aminokwasach i sam wydedukujesz czy BCAA czy proste.


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - ARNI1964 - 11-01-2012 23:41

Moim guru jest mój organizmUśmiech Chodzi o to mili moi że za cholerę nie mogę dojść z tymi aminokwasami do ładu każdy piszę coś innego do hu.... Człowiek chce kupić a tu taki psikusOczko Maniak nie chodzi mi o ekonomie koszt się w tym temacie dla mnie nie liczy więc tym się nie sugerujUśmiech


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - maniak7000 - 11-01-2012 23:51

nie ma co cudowac .. BCAA okolotreningowo zawsze dobrze dac .. ale to tez nie jest konieczne jak dobrze dobrana i stosowana dieta ... wszystko w kwestii suplementacji jest w pewnej mierze uznaniowe... podobnie ma sie sprawa z kreatyna i faza nasycenia (nadal wielu stosuje i chwali)


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - ARNI1964 - 11-01-2012 23:55

Sam jestem jednym z nich.Wychodzę z założenia że kreatyna jest tak tania że wolę brać więcej(ładowanie) najwyżej ją wyleje.



edit by maniak7000
zeby nie zasmiecac tematu ^^ wpisze sie Tutaj Oczko

no dla mnie to bez sensu -tania ok ,ale poco nerki obciazac dodatkowo skoro to nie da wiecej w bicu ani w niczym innym.

Nie myl fazy nasycenia gdzie wkesza dawke przez jakis 1 lub 2 tygodnie sie stosuje a pozniej 5g dziennie tylko, bo jak rozumiem piszesz o stosowaniu ciagle wiekszych dawek a to juz inna bajka.

Dyskusje na ten temat do niczego nie doprowadza Oczko



RE: Aminokwasy.Jak brać??? - Danieloooi - 12-01-2012 01:02

ARNI1964 zdecydowanie nie bierz amin prostych, imo jak już to tylko BCAA Oczko


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - Botage - 12-01-2012 10:20

Przy masowaniu leucyna z bcaa nasila syntezę białka, amino proste na redukcji działają antykatabolicznie Uśmiech


RE: Aminokwasy.Jak brać??? - maniak7000 - 12-01-2012 14:03

BCAA jest antykataboliczne glownie a w polaczeniu z leucyna jw

tak btw nawet kreatyna na redukcji ma lekkie dzialanei antykataboliczne ^^