Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Trening na redukcję brzucha. - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla średniozaawansowanych i zaawansowanych (/dzial-trening-dla-%C5%9Bredniozaawansowanych-i-zaawansowanych)
+--- Wątek: Trening na redukcję brzucha. (/watek-trening-na-redukcj%C4%99-brzucha)

Strony: 1 2 3


Trening na redukcję brzucha. - ARNI1964 - 10-01-2012 16:01

Witam. Jak to zimową porą przyszedł czas na trening na masę, który stosuję od 3 miesięcy. Lecz przed jego rozpoczęciem miałem przerwę kilku miesięczną w czasie , której dorobiłem się niezłej opony.

Jak zredukować brzuch? skończyć masowanie i przy redukcji ogólnej się nim zająć czy już teraz macie na to jakieś propozycje?? i sprawdzone sposoby.


RE: Trening na redukcję brzucha. - Marian - 10-01-2012 16:07

Brzuch się powinno ćwiczyć cały czas. To taka sama partia mięśniowa jak inne. Także dodaj do treningu ćwiczenia na brzuch raz w tygodniu.

- unoszenia nóg 4x
- spięcia 4x
- skręty tułowia 3x

Zakres powtórzeń 15-20.


RE: Trening na redukcję brzucha. - ARNI1964 - 10-01-2012 16:42

Ćwiczę ćwiczę Marian 3 razy w tygodniu żeby się oponeo pozbyć ale ciężki temat dlatego napisałem ten temat, miałem nadzieję na złoty środekUśmiech


RE: Trening na redukcję brzucha. - Marian - 10-01-2012 16:44

Jak ćwiczysz to dobrze, złoty środek to dieta i aeroby. Skończ masować i wejdź na porządną redukcje to brzuch spadnie. Akurat na lato będzie wyrzeźbiony. Oczko


RE: Trening na redukcję brzucha. - ARNI1964 - 10-01-2012 16:49

Nie nie z masowania jeszcze nie mogę zrezygnować jeszcze do końca stycznia połowy lutego muszę pociągnać i dopiero mogę zacząć redukcjeUśmiech Kupie puki co pas gumowy na brzuch i będę go na treningi zakładał. Miałem już taki i całkiem przyjemnie to działało ale się rozwalił.Przynajmniej co trening miałem brzuch wypocony jak pies. Nie zaszkodzi a zawsze coś pomoże.


RE: Trening na redukcję brzucha. - Marian - 10-01-2012 16:55

Nie chodziło mi o to żebyś kończył teraz masować, tylko że brzuch się wyrobi jak wejdziesz na redukcje, a kiedy to zrobisz to już Twoja decyzja.


RE: Trening na redukcję brzucha. - Vegeta - 10-01-2012 17:49

prubowałes A6W ??


RE: Trening na redukcję brzucha. - Botage - 10-01-2012 17:53

Tylko pod tłuszczem mięśni nie zobaczysz Język
A6W przej.... jeżeli ktoś porządnie ćwiczy. A najczęściej jest to http://a.asset.soup.io/asset/0791/2266_9aaa.png

Najlepiej się to biegać lub basenik teraz w zimie...


RE: Trening na redukcję brzucha. - pepe - 10-01-2012 18:01

Zdecydowanie lepsze są aeroby: basenik + bieganie + ćwiczenia na brzuch. (Nie A6W)
Nie opłaca się w zimę, bo nie ma takiej motywacji jak w lato Uśmiech


RE: Trening na redukcję brzucha. - Botage - 10-01-2012 18:06

W zimie, w sensie, ze zamiast biegać po zimnie można iść na basen Duży uśmiech (po czym sauna Duży uśmiech)