Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Odżywianie (/dzial-od%C5%BCywianie)
+--- Dział: Dieta (/dzial-dieta)
+--- Wątek: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ (/watek-kulturystyka-od%C5%BCywki-schudni%C4%99cie-dla-ekspert%C3%B3w)

Strony: 1 2


Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - bubu - 12-01-2012 18:02

Witam !
Przede wszystkim , chciałbym napisać aby się wypowiadali co o tym sądzą Ci co trenują , albo mają pojęcie o tym , bo tu chodzi przede wszystkim o zdrowie !!!
Mam 180cm wzrostu , 95kg wagi.

Planuje kupić sobie Lipo Burna :

http://www.*****.pl/sklep/Fitness_Authority_LipoBurn-opis26052.html

dawkować go i biegać , ćwiczyć , pompki , brzuszki itp. , po prostu ruszać się.
Jak mi się skończy on i cały cykl , chce ćwiczyć na siłce , tylko ,że najpierw bym na sucho z 0,5 roku , a potem pobawił się może z odżywkami , póki co aby mięśnie rozgrzać. Gdyż wcześniej nic nie ćwiczyłem.

Tutaj mam pytanie do was , co sądzicie o tym , jaki konsekwencje idą po stosowaniu takiej odżywki na spalenie tłuszczu ? Czy to jest jakieś niebezpieczne itp... I rzeczywiście można serio tak schudnąć ? Jak jest później np. po roku i co z tym efektem jojo ?

Chcę po prostu stosując to schudnąć , bo jestem gruby , potem siłownia i rzeźbić się. Panowie dajcie rady , napiszcie mi co Wy o tym sądzicie , albo coś mi poradźcie !


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - 404c8 - 12-01-2012 18:07

Jeśli chcesz schudnąć, to najwięcej będzie zależało od diety z ujemnym bilansem kalorycznym


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - bubu - 12-01-2012 18:17

a co sądzisz o tym co napisałem wyżej ?
a co do jedzenia , to wiadomo : rano jakieś 2 kanapki albo bułka z herbatą w szkole jakaś drożdżówka , kanapka , pizzerka , w domu obiad jak jest ( zupa , mięso , ziemniaki itp...- RÓŻNE) , kolacja jakieś kanapki i tyle , tak wygląda mój posiłek na dzień


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - Marian - 12-01-2012 18:21

Witam bubu

Zacznijmy od tego, że spalacz bez diety nie jest dobrym rozwiązaniem !
To dieta odpowiada za utratę wagi, suplementy to dodatek.
W dziale dieta masz podwieszone tematy, poczytaj je, a trochę się zorientujesz na czym polega odchudzanie.

Pozdrawiam Marian


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - bicepsik.pl - 12-01-2012 19:31

rano jakieś 2 kanapki albo bułka z herbatą.........

No tak to ci nawet clenbuterol niestety nie pomoże


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - Botage - 12-01-2012 20:37

Tak jak piszą chłopaki. bez odpowiedniej diety bedzie Ci ciężko coś spalić. Ewentualnie przy ćwiczeniach + spalaczu schudniesz, ale zostanie Ci brzuch (oponka) z powodu złej diety.
Przeznacz tą kasę co chcesz wydać na suplement na odpowiednią dietę. Zagadaj na dział diety to ktoś Ci udzieli odpowiednich rad i konsultacji.
PS: Ile masz lat?


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - bubu - 12-01-2012 22:26

18 mam , czyli radzicie mi najpierw dietkę ? a potem co ?


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - Botage - 12-01-2012 22:27

Bieganie, pływanie, jazda na rowerze....
Na początku będzie Ci łatwo zrzucać kg. Przyjdą problemy, wtedy działaj Uśmiech


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - Marian - 12-01-2012 22:27

Ile chcesz zrzucić ?


RE: Kulturystyka , odżywki , schudnięcie ! +++ DLA EKSPERTÓW !++ - bubu - 12-01-2012 23:44

15 kg , potem siłka i rzeźba