Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Kształt bicepsa - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Kształt bicepsa (/watek-kszta%C5%82t-bicepsa)

Strony: 1 2 3


RE: Kształt bicepsa - łapa50cm. - 14-01-2012 14:23

jesli chodzi o wymuszenie bicka to 10pow w seri moim zdaniem za duzo


RE: Kształt bicepsa - Ateles - 14-01-2012 14:31

Ale bądźmy szczerzy, uginanie ramion z hantlami jako 4 cwiczenie z duzym cięzarem będzie troche odbiegać technicznie od teorii, tego się obawiam i szukał bym czegoś prostego a zarazem skutecznego, wedle wielu 4 ćwiczenia na biceps to stanowczo za dużo, stąd szukam innej alternatywy


RE: Kształt bicepsa - łapa50cm. - 14-01-2012 14:35

ale jak ja to mówie szok dla niego na koniec treningu i zapamita duzy ciezar i wymusi progres


RE: Kształt bicepsa - Ateles - 14-01-2012 14:40

I w bramie gdzie poleca się dużą ilość powtórzeń na dopompowanie tez 8,8, progres 3,3 ?

Cięzko będzie dobrać ciężar.

A w ostatnim ćwiczeniu mogę zmienić technikę na młotki z tej supinacji? bo młotki na ten ramienny działają, a na nim mam się skupić


RE: Kształt bicepsa - Mr. Body - 18-01-2012 13:11

Dokładniej na ramienno-promieniowe. Przychylam się do wypowiedzi olivera
Cytat:a po co Ci tyle ćwiczeń, masz 60cm w ramieniu??
2 ćwiczenia wystarczą, a co do stagnacji, możliwe że przez, bezmyślne katowanie zbyt mocno niszczyłeś włókna mięśniowe, przez co ulegały degradacji białkowej.


RE: Kształt bicepsa - robo815 - 18-01-2012 23:01

Popieram wypowiedź przedmówcy


RE: Kształt bicepsa - Jarzyn~ - 21-01-2012 23:42

Nawet jakby miał 60cm w ramieniu to nie potrzebowałby tylu serii.

Ilość serii i ćwiczeń to poniekąd kwestia indywidualna. Stażu nie podałeś więc za wiele mówić nie mogę. Jednak jak chcesz mieć większe ramię i doszukiwać się szczegółów to zacznij od tego by po prostu dowalić dobrej jakości masy.