Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Adrian - DT w drodze po mase! - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Adrian - DT w drodze po mase! (/watek-adrian-dt-w-drodze-po-mase)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - Marian - 21-01-2012 18:00

Nie używaj pasa do MC i przysiadów na takim wczesnym etapie ! Rób w miarę swoich możliwości i odpowiednim ciężarem. Regeneracja czasem się przydaje, ale według mnie co 2 miesiące to zbyt często.


Pozdrawiam Marian


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - Gucix96 - 21-01-2012 18:39

Co ile proponujesz robić przerwy, czyli na początek lepiej bez pasa? Uśmiech


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - pepe - 21-01-2012 18:44

Skup się na technice, angażuj swoje nogi schodząc niżej. Pas możesz używać np. przy ostatniej serii.


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - Marian - 21-01-2012 18:46

Przerwy sam musisz wyczuć kiedy potrzebujesz, Ja Ci w tym nie pomogę. Oczko
Pas na początku nie jest potrzebny, wręcz może zaszkodzić. Teraz musisz wzmocnić swoje mięśnie używane przy przysiadach czy martwym ciągu, a pas może w tym przeszkodzić bo będzie za Ciebie stabilizował kręgosłup,zmniejszy pracę mięśni pracujących przy tych ćwiczeniach i tym samym zahamuje ich rozwijanie. Później możesz mieć problemy z większymi ciężarami. Skup się na technice i dobierz obciążenie do własnych możliwość, a pas nie będzie potrzebny.

Pozdrawiam Marian


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - BrotheR - 21-01-2012 19:22

jestem pozytywnie zaskoczony Marian, brawo Uśmiech pierwszy raz widzę by ktoś
z własnej inwencji odradzał pas podczas MC i siadów Uśmiech jak bardziej popieram! Uśmiech
na początku podstawa to wzmocnienie gorsetu mięśniowego tułowia Uśmiech


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - Gucix96 - 21-01-2012 19:31

Dzięki chłopaki, kompletnie nie wiedziałem o tym (zapewnię tamcy koledzy też tego nie wiedzieli), no to ja będę narazie ćwiczył bez, bo to mi szczerze mówiąc bez różnicy, a kiedy można zastosować już taki pas, po jakim czasie ?


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - Mr. Body - 21-01-2012 19:33

Po co chcesz go używać skoro marian wyraźnie opisał negatywny wpływ. Pasa można używać przy ciężarze maksymalnym ewentualnie przy ostatniej serii, jeśli jest duży ciężar i potrzeba.


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - pepe - 21-01-2012 19:40

Ogółem to pasa używaj jeżeli będziesz miał 3 cyferki w ciężarach Uśmiech


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - Gucix96 - 21-01-2012 19:45

Hah, no dobra, nie wiedziałem ogólnie o tym wielkie dzięki za wypowiedzi Uśmiech Naprawdę się przydadzą.


RE: Adrian - DT w drodze po mase! - BrotheR - 21-01-2012 19:49

w ciężarach? chyba w wadze ciała... Uśmiech
pas tylko do rekordów i na wyższym poziomie do "uszczuplenia" talii w celu uzyskania V
z pleców, uszczuplenie występuje gdy odciążamy te mięśnie i one się wolniej rozwijają
i ucisk pasa kształtuje kształt mięśni, podobny zabieg stosują dzikie plemiona, w których
od małego zakładają "opaski" uciskowe na głowy wydłużając ją w ten sposób,
ma to służyć jako znak, że ktoś należy do danego plemienia Uśmiech
podobnie się dzieje z mięśniami tułowia, ale tak jak mówiłem jest to dla osób z dużo bardziej
rozwiniętą muskulaturą