Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Jakie partie łączyć? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Jakie partie łączyć? (/watek-jakie-partie-%C5%82%C4%85czy%C4%87)

Strony: 1 2


Jakie partie łączyć? - szorstkiuser - 14-01-2012 18:15

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć, jakie partie należy ze sobą łączyć.
Mam zamiar ćwiczyć:
Pon:
Klatka piersiowa, biceps
śr:
plecy, triceps
pt:
klatka piersiowa, biceps
Poza tym chciałbym się dowiedzieć, czy wyciskanie na atlasie to jest ćwiczenie na klatkę czy bardziej na barki?
Pozdrawiam, Tomek.


RE: Jakie partie łączyć? - BrotheR - 14-01-2012 18:25

najpierw powiedz coś o sobie i jakie masz priorytety w treningu, co u ciebie odstaje, ile trenujesz...
i myślę, że nikt wróżką nie jest i warto by podać o jaki atlas chodzi o jaką jego część Uśmiech
i pierwsze pytanie gdzie masz nogi w planie?
zapomnij, że ktoś Ci pomoże w układaniu planu bez nóg... pamiętaj, że nie marnuje się
czyjegoś czasu
tak czy siak połączenie masz byle jakie, coś powiesz o sobie i zdecydujesz się na trening nóg
to na pewno ktoś pomoże Uśmiech


RE: Jakie partie łączyć? - Vegeta - 14-01-2012 18:26

szorstkiuser napisz nam ile już ćwiczysz i jakie plany treningowe masz za sobą


RE: Jakie partie łączyć? - szorstkiuser - 14-01-2012 18:40

Hmm, ostatnimi czasy to a6w + trening domatora. Żadnych konkretnych planów nie miałem. Ćwiczę ok. 1,5 roku z przerwami. Mam zamiar założyć dziennik, w którym opiszę siebie (a, przynajmniej się postaram)
Co do wyciskania to chodzi mi o coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=yCm4BJqncTs
Pozdrawiam


RE: Jakie partie łączyć? - Vegeta - 14-01-2012 18:45

To ćwiczenie jest na mięsnie klatki piersiowej a co do twojego planu treningowego to proponowałbym FBW


RE: Jakie partie łączyć? - pepe - 14-01-2012 18:59

Pierw FBW, potem split ci zmodyfikujemy.


RE: Jakie partie łączyć? - szorstkiuser - 14-01-2012 19:01

Drodzy koledzy, zapominałem tutaj napisać o jednej ważnej rzeczy. Mianowicie, nie mogę obciążać kolan (w szczególności prawego), więc ćwiczenia takie jak MC odpadają.


RE: Jakie partie łączyć? - bicepsik.pl - 14-01-2012 22:12

więc ćwiczenia takie jak MC odpadają.

Wg mnie siłownia bez MC to fikcja.

Zależy co masz z tym kolanem ale rób Mc z większą ilościa powtórzeń a mniejszym ciężarem.

Trenujesz MMA tak wyczaiłem z profilu? Jeśli tak to przysiady i mc to podstawa treningu siłowego. Zobaczysz z czasem zrozumiesz sam technika nie wystarcza.


RE: Jakie partie łączyć? - szorstkiuser - 14-01-2012 23:13

Mimo wszystko muszę unikać obciążania ciężarem kolan. Cóż, będę musiał znaleźć coś, co będę mógł ćwiczyć zamiast MC.
Co do MMA, to prowadzę tylko stronę Uśmiech


RE: Jakie partie łączyć? - Vegeta - 15-01-2012 10:04

szorstkiuser napisz mi co dokładnie masz ze stawem kolanowym , co do treningów postaram się coś dla Ciebie ułożyć pod Ciebie i Twoje treningi napisz jakim sprzętem dysponujesz i co chcesz uzyskać poprzez treningi