Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Co na mase dla początkującego ? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Suplementy i odżywki (/dzial-suplementy-i-od%C5%BCywki)
+--- Wątek: Co na mase dla początkującego ? (/watek-co-na-mase-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cego)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co na mase dla początkującego ? - maniak7000 - 29-01-2012 21:49

(29-01-2012 21:42)bartek16 napisał(a):  Rozumiem trzeba samemu zdecydować kiedy jest się gotowym.

nic na sile - na poczatku sam obedzie szlo dobrze , dieta dobry trening i bedziesz powoli szedl z masa etc ^^



W razie czego t obierz pod uwage ,że:
odzywka - gainier, bialka, bulki
suplement - stacki, kreatyny etc

bo na gainiera trudno byc lub nie gotowy (dla mnie zbedne) ale w ostatecznosci do zbilansowanej diety mozna dac...

Kreatyny to jak dla mnie po 6 miesiacach moooozna pomyslec Oczko - przynajmniej kilku

A my nie odradzalismy ***** jako sklep tylko LINIE PRODUKTOW ... to tak btw.


RE: Co na mase dla początkującego ? - Lee - 29-01-2012 22:00

Za 100 zł nie dostaniesz dobrego gainer ,jak masz kupić coś takiego jak UNC Shocker czy jak to tam to szkoda siana wg , lepiej już zaproś jakaś panienke na piwo Uśmiech

Za 100 zl kup sobie Witaminy + Monohydrant i pasuje


RE: Co na mase dla początkującego ? - maniak7000 - 29-01-2012 22:55

a najlepiej dopracuj diete a gainiery etc nie beda mialy znaczenia Oczko


RE: Co na mase dla początkującego ? - pepe - 30-01-2012 00:39

Jeżeli masz dietę, to gainer jest zbędny.
Jak już maniak podał, białko, witaminki, bulki, aczkolwiek to 100 zł wziąłbym na michę jeszcze bądź dokupił same witaminki, a na mono jeszcze przyjdzie czas.
Stagnacja jeszcze nie teraz.


RE: Co na mase dla początkującego ? - kodzak0 - 30-01-2012 00:43

(29-01-2012 22:00)Lee napisał(a):  Za 100 zł nie dostaniesz dobrego gainer

z tym sie nie zgodze Język ja przykladowo kupowalem ACTIVLAB Musli GAINBODY i dla mnie cena jakosc byla zadowalajaca Uśmiech


RE: Co na mase dla początkującego ? - maniak7000 - 30-01-2012 00:47

ACTIVLAB Musli GAINBODY 15

15 g bialka a w skladzie np kreatyna = kolo 10g prawdopodobnie bialka.. Duży uśmiech sorry - mam kokosowe niestety na stanie i mimo wszystko nie uwazam tego za dobry produkt - rownie dobrze carbo + troszke bialeczka mzoe byc

wogole omijajcie produkty z kreatyna w skladzie:
1. ilosc bialka jest rozna z etykieta (metoda badania jest "felerna")
2. znajac zycie porcje spore dajecie to bedzie w przeliczeniu rzutowalo na efekt normalnego cyklu kreatyna (o ile stosujecie)

Jest wiecej srodkow falszujacych nijako ilosc bialka w bialku tauryna, glicyna np. rozne dosypki stosuja Oczko


RE: Co na mase dla początkującego ? - kodzak0 - 30-01-2012 00:50

ale ja nie powiedzialem ze nie ma lepszych. chodzi mi o to ze do kwoty 100zl ten jest dobry. napewno lepszy niz np megabol Uśmiech


RE: Co na mase dla początkującego ? - ARNI1964 - 30-01-2012 09:23

Najlepszą odżywką na masę dla początkującego jest pigułka wiedzy. Posiedź na forum, poczytaj ze zrozumieniem, a sam odpowiesz sobie na pytanie. Jeśli niema diety niema odzywki bo po hu... ???
Za 100zł a nawet mniej masz UNS Shocker albo Attackera. Dobre gainery w fajnej cenie.


RE: Co na mase dla początkującego ? - pepe - 30-01-2012 12:04

Cytat:Najlepszą odżywką na masę dla początkującego jest pigułka wiedzy
Leci rep Uśmiech


RE: Co na mase dla początkującego ? - michał.k - 30-01-2012 13:56

Własnej roboty gainer
-odzywka białkowa- wysokiej klasy (najlepiej czekoladowa)
-Viatrgo- oryginalne(bez smakowa)
- Błonnik
- Symbiotyki( prebiotyki i probiotyki)
- Enzymy trawienne
- Zestaw witamin i minerałów (np;olimp)
- Orzechy np; włoskie(drobno zmielone)
- Kefir naturalny ( prawdziwy z grzybków kefirowych)
Wszystko mieszamy i mamy gainera który nam faktycznie jest w pewnym procencie zastąpić posiłek a nie cukier jaki kupujecie który jedynie destabilizuje poziom cukru i przyczynia się do chorób sercowo-naczyniowych w konsekwencji stosowania na dłuższą metę. Co najważniejsze to jest bardzo smaczne!!!